The police are also breaking the law!

Адміністративні спори

Починаючи з 2015 року керівництвом Національної поліції України в різних областях допускаються порушення трудового законодавства по відношенню до своїх підлеглих. Так, за певний період часу працівникам різних структурних підрозділів Національної поліції не здійснюються виплати заробітної плати у повному розмірі, а саме індексація грошового забезпечення та доплата за роботу в нічний час.

В свою чергу, при неодноразових зверненнях службових осіб до керівників своїх відомств поліції з заявами, запитами, скаргами або листами про нарахування та виплату частини заробітної плати, яка їм передбачена трудовим законодавством та вирішенням трудового спору в добровільному, позасудовому порядку — поліцейські, щоразу отримували відмову в доплаті належних їм коштів та нарахувань. Хочемо зазначити, що така відмова є протиправною, порушує чинне законодавство та тягне за собою відповідальність, передбачену Кодексом законів про працю.

Поставлена задача

Оскільки наш Партнер — адвокат Ткачук Андрій Юрійович у січні 2019 році за власним бажанням був звільнений з управління патрульної поліції в Одеській області, він особисто на власному досвіді відчув наслідки бездіяльності свого керівництва щодо виплати належного йому грошового забезпечення. Використавши усі можливі способи вирішення трудового конфлікту мирним шляхом та не отримавши позитивної відповіді, нашим колегою було прийнято рішення про відновлення та захист своїх прав у суді. Ним було вирішено розпочати судовий процес щодо стягнення грошового забезпечення та середнього заробітку з дня звільнення по день фактичного розрахунку заборгованості.

Досягнуті результати

За період з січня 2019 року по 12 січня 2021 року Одеським окружним адміністративним судом було розглянуто дві справи за позовом Ткачука Андрія Юрійовича до Департаменту патрульної поліції про стягнення належних йому коштів із ухваленням рішень на його користь, які на даний час уже набрали законної сили.

Загалом, з державного правоохоронного органу в якому раніше проходив службу наш досвідчений колега Андрій Ткачук, було стягнуто більше 230 000 (двохсот тридцяти тисяч) гривень боргу на його користь.

Було зроблено
Надіслано ряд заяв та звернень
Досліджено судову практику
Складання позовних заяв
Направлення позовів до суду
Участь у судових процесах
Організація та контроль виконання рішень
It was spent:
2 роки на успішне закриття обох справ
2 500 грн.
Проблематика вирішення справи

В процесі вирішення даної справи, Ткачуком Андрієм було відмічено, що державні органи досить тривало та довго не надають відповіді на запити щодо отримання інформації та певних документів.

Дійсно, вирішення даних спорів може тривати досить довгий проміжок часу, однак це залежить від завантаженості суддів та суду в якому розглядається адміністративна справа. Також, хочеться зазначити, що витрачені ресурси та час на вирішення трудових спорів даного характеру, беззаперечно варті того результату, якого можна досягнути звернувшись до адвокатів нашої компанії!

Записатись на консультацію
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

або напишіть нам самостійно

з 09 до 19 (Пн-Пт) та з 13 до 15 (Сб):