Супровід виконавчого провадження

Вартість послуги
від 500 грн. + 5 % суми боргу.

Головною метою, яку перед собою ставлять фахівці юридичної компанії "Monarch Business Consulting" являється поремога у правовому спорі, проте немало важливим є сприяння, а в більшості випадків саме спонукання до його добровільного виконання. Ось чому рішення суду на користь клієнта – це тільки початковий крок у цілій низці послідовних дій процедури виконавчого провадження.

Як правило, у поле процедури виконавчого провадження потрапляють спори майнового характеру. У зв’язку із чим інколи виконання судового рішення зустрічає безліч дрібних перешкод, які "затягують" процес його виконання.

Ефективним механізмом попередження небажаних затрат часу і бюрократичної тяганини є юридичний супровід виконавчого провадження, чим досконало та успішно займаються адвокати та юристи компанії "Monarch Business Consulting".

Надання даної послуги здійснюється фаховими адвокатами, які займаються не тільки професійною юридичною допомогою, а й надають гарантії захисту ваших майнових прав та інтересів. Робота наших адвокатів включає ряд кроків з оптимізації та прискорення необхідних дій для якнайшвидшого досягнення результату, а в певних випадках і протистояння незаконним діям, бездіяльності чи рішенням державних або приватних виконавців, будь Ви як стягувачем так і боржником по тій чи іншій справі.

У першу чергу наші адвокати нададуть вичерпну інформацію щодо порядку і строків подання виконавчого листа до державної виконавчої служби або до приватного виконавця. Проаналізувавши обставини справи та наявні документи адвокати проведуть правову оцінку конкретної ситуації та вибудують індивідуальну та перспективну тактику юридичного супроводу, яка буде дійсно відповідати конкретній ситуації клієнта, а також буде націлена лише на позитивний результат.

  У випадках необ’єктивного гальмування виконавчого процесу з боку державного або приватного виконавця, адвокати юридчної компанії "Monarch Business Consulting" результативно допоможуть скласти, оформити та юридично правильно подати скаргу на незаконні дії або бездіяльності державного чи приватного виконавця, а також в подальшому використати дієвий механізм мотивації та стимуляції виконавця по справі клієнта. Саме Оскарження дій державного чи приватного виконавця є гарантією прав фізичних і юридичних осіб у виконавчому провадженні та  може суттєво прискорити процес виконавчого провадження, як з боку стягувача так і з боку боржника. Як правило дії або бездіяльність державного виконавця можуть бути оскаржені до посадової особи вищого рівня або до суду.

  Оскільки досвідчені адвокати юридичної компанії "Monarch Business Consulting", працюючи на ринку адвокатських послуг довгий час без сумнівів виробили надвисокий рівень професійної компетенції у сфері зокрема і юридичного супроводу виконавчого провадження – ви можете бути впевнені, що наші експерти не тільки нададуть комплексну консультацію, а й забезпечать бездоганний юридичний сервіс та супровід як стягувачу, так і боржнику у виді представництва інтересів та захисту прав, свобод та гарантій на всіх стадіях виконавчого провадження, а саме від подачі заяви про відкриття виконавчого провадження та примусове виконання рішення до оскарження постанови про закінчення виконавчого провадження.

   

  img

  Правові послуги спеціалістів юридичної компанії "Monarch Business Consulting" щодо супроводу виконавчого провадження та виконання судових рішень невичерпно включають у себе:

  • Представництво інтересів клієнта в органах Державної виконавчої служби на всіх стадіях виконавчого провадження, а також перед інститутом приватного виконавчого механізму.
  • Консультації з питань вивільнення майна або коштів з-під арешту, відмови у відкритті виконавчого провадження, порушення строків виконавчого провадження, тощо.
  • Розробка та складання проектів відповідних процесуальних документів, необхідних для відкриття виконавчого провадження.
  • Надання правової допомоги в разі звернення стягнення на майно, розшуку, опису, арешту, вилучення, примусової реалізації майна, на яке згідно чинного законодавства може бути звернено стягнення.
  • Оскарження дій представників Державної виконавчої служби або приватних виконавців, а також інші послуги, що необхідні для досягнення практичних рішень в конкретній ситуації клієнта.
  • Інші юридичні дії направлені на вирішення будь-якої ситуації стосовно виконавчих проваджень.

   Якщо юридична допомога у виконавчому провадженні потрібна боржнику, наші адвокати допоможуть вибудувати лінію захисту таким чином, щоб інтереси клієнта було захищено із максимальним докладанням зусиль. Наприклад, орієнтуючись у переліку обставин зупинення виконавчого провадження, і за наявності останніх, адвокат може скласти клопотання про зупинення виконавчих дій відносно боржника, закриття або закінчення виконавчого провадження з тих чи інших підстав, які пересічним громадянам можуть бути просто не відомими, проте для професійного та фахового адвоката видимими та передбачуваними.

   Отже, хочемо зазначити, що наші кваліфіковані юристи та адвокати ведуть розгорнуту правову консультацію з будь-яких питань, що стосуються виконавчого провадження, допомагають оцінити конкретну проблемну правову ситуацію та підібрати індивідуальну тактику і спосіб захисту та представництва, що максимально будуть направлені на відстоювання інтересів клієнта, його потреб та поставлених перед нами юридичних завдань!

   Записатись на консультацію
   CAPTCHA
   Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

   або напишіть нам самостійно

   з 09 до 19 (Пн-Пт) та з 13 до 15 (Сб):