Терміновий виїзд адвоката

Вартість послуги
від 1300 грн.

Зверніть увагу, що послуга "Терміновий виїзд адвоката", яка пропонується юридичною компанією "Monarch Business Consulting" надається цілодобово, а саме 24 години на добу.

Послуга термінового виклику та виїзду адвоката, в тому вигляді, в якому вона реалізується нашою компанією, авжеж не є новою для сучасної юридичної практики та адвокатського осередку, однак адвокатів, а тим більш професійних юридичних компаній, які готові надавати правову допомогу та юридичні послуги, а також здійснювати захист прав, свобод і гарантій саме в необхідний для клієнта час та момент, тобто будь-яку годину дня чи ночі — дійсно обмаль.

Найчастіше, на ваше прохання перший адвокат або юрист, якому ви додзвонитесь повідомить, що ваша справа може зачекати до ранку, оскільки нічого страшного за декілька годин не відбудеться. Фахівці нашої юридичної компанії категорично не згодні з такою позицією, оскільки саме первісні дії, які вчиняються при настанні проблемних ситуацій або інших непередбачуваних обставин, є фундаментальні, адже мають найважливіший характер при формуванні майбутньої позиції правового захисту або юридичної допомоги в подальшому.

Окрім того, ми також розуміємо всю важливість термінової необхідності в фактичній присутності захисника, тобто вашого адвоката, що є саме тією людиною на яку дійсно можна сподіватися та покластися в конкретній ситуаці та в  будь-яких непередбачуваних обставинах.

Більше того, ми з упевненістю можемо заявити, що те важке та велике нервове навантаження, а також той можливий фізичний чи психологічний тиск і вплив з боку третіх осіб або правоохоронних органів у неочікуваній стресовій ситуації, який зазвичай отримують наші клієнти чи особи, що звертаються за наданням термінової правової допомоги та захисту — не вартий жодних витрачених коштів.

img

Отож, у підсумок хочемо з упевненістю заявити, що вчасне звернення до наших досвідчених адвокатів з метою термінового прибуття на місце пригоди з метою захисту ваших прав, надання юридичної допомоги та психологічної підтримки в стресовій ситуації — гарантовано забезпечить контроль за законним проведенням різних процесуальних, слідчих або інших юридично визначених дій, в яких без правової допомоги кваліфікованого правника неможливе дотримання законності та порядку у будь-якій непередбачуваній ситуації чи неочікуваних проблемних обставинах.

Записатись на консультацію
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

або напишіть нам самостійно

з 09 до 19 (Пн-Пт) та з 13 до 15 (Сб):