Реєстрація підприємства

Реєстрація підприємства

Комплекс юридичних, нотаріальних та адміністративних дій з метою внесення інформації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України (далі — ЄДР) про майбутню господарську діяльність вашого бізнесу.

"Monarch Business Consulting" гарантовано проводить процедуру реєстрації підприємств усіх форм власності.

Також, наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг для іноземних громадян (нерезидентів України). Зокрема, для відкриття і ведення власного бізнесу в Україні, легального проживання, працевлаштування та інше.

Корпоративні юристи нашої компанії, у найкоротші терміни готові надати професійні послуги з реєстрації широкого ряду різних форм підприємницької діяльності, а саме: ФОП, ТОВ, ТДВ, ПП, ФГ, АТ та інших.

Хочемо з радістю зазначити, що з у зв'язку з оновленням сайту нашої юридичної компанії, а також з метою підтримки новоствореного бізнесу у 2021 році, ми даруємо знижку 20% на послугу реєстрації будь-якого підприємства для нових клієнтів нашої компанії. Акція триває протягом трьох місяців та діє з 01.01.2021 до 31.03.2021 року включно. Надсилайте заявку, щоб скористатися акційною пропозицією.

Зверніть увагу, що ми консультуємо на всіх стадіях процедури реєстрації підприємств безкоштовно!

ФОП — Фізична особа-підприємець, це найбільш поширена і найбільш доступна організаційна форма ведення підприємницької діяльності, що пояснюється простотою її організації, ведення бухгалтерського та податкового обліку та звітності, можливістю використовувати найману працю і т.д. Раніше дуже поширеним позначенням фізичної особи-підприємця було суб'єкт підприємницької діяльності, тобто СПД. Державна реєстрація ФОП полягає у засвідчення факту набуття статусу підприємця фізичною особою. Фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації. Фізична особа-підприємець несе відповідальність за своїми зобов'язаннями всім своїм майном, в тому числі і майном, набутим не у зв'язку із здійсненням підприємницької діяльності.

ТОВ або ТзОВ — Товариство з обмеженою відповідальністю, це організація, суб'єкт господарювання, статутний капітал якої поділений на частки, розмір яких встановлюється статутом товариства. Товариство з обмеженою відповідальністю є різновидом господарських товариств.

Сутність товариства з обмеженою відповідальністю в тому, що учасники такого товариства відповідають за його зобов'язаннями в обмеженому об'ємі. Назва товариство з обмеженою відповідальністю не означає обмеження відповідальності товариства як суб'єкта господарського права певними розмірами майна або грошових коштів, йдеться про обмеження відповідальності учасників, які несуть ризик збитків у межах їхніх внесків до статутного капіталу, які вони можуть втратити. Але додаткових вимог до учасників не висуваються, стягнути з учасників додаткові суми (на відміну від повного чи командитного товариства) не можна.

ПП — Приватне підприємство, це юридична особа, що діє на основі приватної власності одного або кількох громадян, іноземців або осіб без громадянства та його (їх) праці чи з використанням найманої праці (ст. 113 Господарського кодексу). Приватним є також підприємство, що діє на основі приватної власності суб'єкта господарювання, тобто юридичної особи. Закон не висуває будь-яких вимог до мінімального статутного капіталу приватного товариства. Структура корпоративного управління і режим майна приватного підприємства визначаються його засновником на власний розсуд.

Особливістю приватного підприємства як організаційно-правової форми юридичної особи є можливість власника безпосередньо здійснювати свої права щодо управління підприємством (ч. 2 ст. 65 ГК України). З цього впливає можливість легітимного покладення на учасника приватного підприємства обов'язків виконавчого органу юридичної особи на безоплатній основі у випадку призупинення діяльності підприємства. Простими словами, приватне підприємство, це приватна компанія, фірма, тобто підприємство, створене приватними особами, засноване на приватній власності, що оперує приватним капіталом. Приватна компанія має обмежене число членів з лімітованим правом на передачу своїх акцій і не має права повідомляти публічну підписку на свої акції.

img

ТДВ — Товариство з додатковою відповідальністю, це господарське товариство, засноване однією або кількома особами, статутний капітал якого поділений на частки, розмір яких визначений статутом. На відміну від товариств з обмеженою відповідальністю, учасники товариства з додатковою відповідальністю несуть відповідальність також і власним майном у разі неплатоспроможності товариства. Учасники товариства з додатковою відповідальністю відповідають за його боргами своїми внесками до статутного (складеного) капіталу, а при недостатності цих сум додатково належним їм майном в однаковому для всіх учасників кратному розмірі до внеску кожного учасника. Граничний розмір відповідальності учасників передбачається в установчих документах. Таким чином, у випадку неплатоспроможності товариства з додатковою відповідальністю, учасники товариства не лише втрачають свої внески, внесені ними до статутного капіталу, але також із них може бути стягнута певна сума для покриття збитків товариства. Граничний розмір додаткової відповідальності учасників встановлюється у статутних документах.

АТ — Акціонерне товариство, це один з різновидів господарських товариств. Акціонерним товариством визнається комерційна організація, статутний капітал якої розділений на визначене число акцій, що засвідчують права та обов'язки учасників товариства (акціонерів). Акціонерні товариства створюються в формі публічних або приватних товариств. За українським законодавством, акціонерне товариство це господарське товариство, статутний капітал якого не може бути меншим ніж 1250 мінімальних заробітних плат і який поділено на визначену кількість часток однакової номінальної вартості, корпоративні права за якими посвідчуються акціями.

Як ви можете зрозуміти, процес реєстрації підприємства вимагає спеціальних знань у господарському, корпоративному, податковому, цивільному та іншому законодавстві, тому що наповнений суттєвим правовим змістом.
Наші юристи мають великий практичний досвід, оскільки за роки своєї діяльності вони напрацьовали шляхи протидій та варіанти вирішення проблем в різних ситуаціях, а також сформулювали власні шаблони документів. За 3 роки роботи ми успішно зареєстровали понад 79 організацій!

Тому, можете бути впевненими, що звернувшись до юридичної компанії "Monarch Business Consulting" з потребою допомоги при започаткуванні вашого бізнесу, ви отримаєте лише позитивний результат, тобто гарантовано зареєстроване підприємство та документи про його реєстрацію.

Prices for the services
Безоплатна консультація "усна"

не більше 15 хвилин, без вивчення документів, за попереднім записом, окрім п'ятниці.

безкоштовно
Реєстрація ФОП, СПД

збір, підготовка необхідних документів, їх правильне оформлення, заповнення та нотаріальне завірення, а також подання відповідного пакету документів державному реєстратору з метою реєстрації фізичної особи-підприємця.

від 1400 грн.
Розробка установчих документів

індивідуальне написання установчих документів юридичної особи, а саме протоколу установчих зборів та статуту підприємства, які будуть відповідати чинному законодавству, на підставі технічного завдання отриманого від клієнта.

від 1800 грн. + 500 грн.*
Реєстрація ПП

розробка установчих документів, супровід нотаріального завірення, а також подання відповідного пакету документів державному реєстратору з метою реєстрації приватного підприємства.

від 2500 грн. + 750 грн.*
Реєстрація ТОВ

розробка установчих документів, супровід нотаріального завірення, а також подання відповідного пакету документів державному реєстратору з метою реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю.

від 3700 грн. + 850 грн.*
Реєстрація ТДВ

розробка установчих документів, супровід нотаріального завірення, а також подання відповідного пакету документів державному реєстратору з метою реєстрації товариства з додатковою відповідальністю.

від 4200 грн. + 850 грн.*
Реєстрація АТ

розробка установчих документів, супровід нотаріального завірення, а також подання відповідного пакету документів державному реєстратору з метою реєстрації акціонерного товариства.

від 15000 грн. + 2500 грн.*
Реєстрація інших юридичних осіб

розробка установчих документів, супровід нотаріального завірення, а також подання відповідного пакету документів державному реєстратору з метою реєстрації юридичних осіб (ОСББ, ФГ, інші), що не зазначені в наведеному переліку.

за домовленістю
Отримання статуса платника ПДВ

комплекс юридичних дій, з метою реєстрації підприємства платником ПДВ. Податок на додану вартість, це непрямий податок, який входить в ціну товарів (робіт, послуг) та сплачується покупцем, але його облік та перерахування до державного бюджету здійснює продавець (податковий агент).

від 1000 грн.
Примітка (*)

додатково оплачувана ціна послуг за другого та наступного учасника підприємства.

Важливо !

до вартості послуг не входять витрати на нотаріальне завірення документів, а також оплата адміністративних зборів та державного мита при реєстрації підприємства.

Andrii UTIUK
Lawyer
  • The advisor of the company is a corporate lawyer and former state servant who previously held the position of state registrar of Vinnytsia city for Vinnytsia city council.
  • The lawyer's main areas of expertise include developing constitutive and statutory documents for legal entities, registering entrepreneurial activities of any ownership form and management type, providing support during the creation of farming enterprises, making changes to information contained in the Unified State Register of Legal Entities, Individual Entrepreneurs, and Public Formations, liquidating and restructuring business entities, as well as overseeing and controlling bankruptcy procedures for business entities.
Фото
Поширенні запитання
Які особливості реєстрації підприємства для іноземців в Україні?
Які перевати ТОВ ви можете назвати?
Яку інформацію та (або) відомості необхідно надати вашим фахівцям для реєстрації підприємства?
Які переваги у веденні бізнесу мають ФОПи (СПД)?
Яка інформація потрібна для реєстрації ФОП, СПД?
Answer

Головною особливістю реєстрації бізнесу для іноземців (нерезидентів України) є те, що усі офіційні документи, отримані від нерезидентів, підлягають легалізації або апостіляціі. В іншому випадку вони не визнаються українським законодавством.

Також повинен бути виконаний переклад всіх документів на українську мову. Авжеж, простіше та дешевше це зробити на території України.

Окрім наведеного слід зазначити, що іноземцям для реєстрації та офіційного веденення бізнесу в Україні, спочатку необхідно отримати індивідуальний податковий номер (ІПН). 

З професійною впевненістю можемо відповідсти, що до беззаперечних переваг ТОВ, тобто товариства з обмеженою відповідальністю належить те, що: 

  • засновниками та учасниками ТОВ можуть бути як фізичні так і юридичні особи, як резиденти, так і нерезиденти;
  • розмір статутного капіталу ТОВ не обмежується. Гнучкі умови наповнення статутного капіталу;
  • не забороняється реєстрація ТОВ з одним учасником;
  • спрощена система управління підприємством, тобто повноваження виконавчого органу підприємства, як правило, одноосібного, обмежені повноваженнями вищого органу управління, а саме загальних зборів засновників (учасників) товариства;
  • відсутність законодавчо встановлених вимог до складання та подання спеціальної звітності, а також її опублікування (як для АТ);
  • учасники товариства не відповідають за його зобов'язаннями і несуть ризик збитків, пов'язаних з діяльністю товариства, у межах вартості зроблених ними внесків;
  • відсутня необхідність здійснювати додаткові фінансові витрати на організацію обліку і проведення операцій з цінними паперами акціонерів;
  • вільний вихід з ТОВ з передачею своєї частки капіталу іншим засновникам;

Перш за все, для підготовки документів та подальшої рестрації обраної вами форми бізнесу, юристам компанії "Monarch Business Consulting" необхідно отримати від вас наступну інформацію, а саме:

  • назва підприємства;
  • розмір статутного капіталу майбутньої юридичної особи;
  • перелік засновників (із зазначенням податкових номерів та паспортних даних);
  • персональні дані директора (із зазначенням податкового номера та паспортних даних);
  • юридична адреса підприємства (адреса офісу або прописки засновника);
  • види економічної діяльності вашого бізнесу (оберіть з переліку КВЕД-2010);
  • контактний телефон та електронна пошта компанії;
  • система оподаткування (ми допоможемо вам зробити оптимальний вибір)
  • інформація, щодо необхідності отримання статусу платника податку на додану вартість.

Фізичні особи-підприємеці, або іншими словами суб'єкти підприємницької діяльності мають вагомі переваги у реєстрації та веденні бізнесу в нашій країні.

Так, підставами зареєструватись для веденення бізнесу як ФОП (СПД) можуть дійсно стати такі фактори, як:

  • відсутність статутного капіталу;
  • спрощена процедура реєстрації фізичної особи-підприємця;
  • проста схема ведення бухгалтерського та податкового обліку;
  • відкрити ФОП (СПД) можна за домашньою адресою;
  • можливість здійснювати діяльність без печатки;
  • не обов'язково відкривати банківський розрахунковий рахунок;
  • можливість працювати без найманої праці і з ним.

Щоб зареєструватись суб'єктом підприємницької діяльності у формі фізичної особи-підприємця, достатньо надати нам наступну інформацію, а саме:

  • паспортні дані та індивідуальний податковий номер РН ОКПП;
  • вид діяльності;
  • систему оподаткування;
  • номер телефону для внесення до ЄДР.
Записатись на консультацію
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

або напишіть нам самостійно

з 09 до 19 (Пн-Пт) та з 13 до 15 (Сб):