Monarch Business Consulting
Адвокати та юридичні послуги у Вінниці, Києві та Одесі

Fiat justitia ruat caelum. Правосуддя повинно здійснитися, навіть якщо впадуть небеса.

Monarch Business Consulting

Про компанію:

30 липня 2018 року групою високопрофесійних юристів зі значним досвідом роботи у судових, правоохоронних, міграційних та контролюючих органах міста Вінниця та Вінницької області було створено юридичну компанію "Monarch Business Consulting" до якої на даний час входять досвідчені адвокати, юристи, бухгалтери та експерти, що надають свої послуги та допомогу у таких містах, як Вінниця, Київ та Одесса.

"Monarch Business Consulting" — це результат об’єднання адвокатів та юристів, які успішно практикують свою діяльність та спеціалізуються у різних сферах законодавства України.
Наша юридична компанія концентрує кращих англомовних спеціалістів в області міграційного законодавства та питань пов’язаних з правами іноземних громадян в Україні під час навчання, перебування, проживання або ведення бізнесу в нашій державі, а також по іншим причинам у яких іноземцям необхідна правова допомога та професійні юридичні послуги.

Захисники — адвокати в обличчі партнерів юридичної компанії "Monarch Business Consulting" кваліфіковано забезпечують права та інтереси свідків, потерпілих, підозрюваних, а також обвинувачених на всіх стадіях кримінального процесу, а саме від моменту реєстрації кримінальної справи слідчими органами, також під час проведення досудового розслідування чи судового розгляду кримінальних проваджень за фактом вчинення проступків чи правопорушень, що передбачені чинним кримінальним кодексом України, до моменту приведення вироку чи рішення суду до виконання. Також за необхідності адвокати захищають, відстоюють та відновлюють права, інтереси чи гарантії осіб, які обвинувачуються у вчиненні адміністративного правопорушення, надають правовий захист у справах, пов’язаних із дорожньо-транспортними пригодами, їх учасниками, водіями механічних транспортних засобів та страховими спорами із компаніями, які відмовляються, або не в повному обсязі відшкодовують матеріальну шкоду завдану ДТП застрахованим особам."

Юридична компанія "Monarch Business Consulting" надає юридичні послуги та правову допомогу у широкому ряді щоденних публічних та приватних правовідносин між громадянами чи державними установами.

Представники — адвокати в лиці партнерів та радників нашої компанії скрупульозно та індивідуально відносяться до кожної судової справи у таких поширених сферах юридичних практик, як: сімейні справи, банківські та кредитні спори, спадкові справи, цивільній справи, спори пов’язані з нерухомістю, військові справи, а також адміністративні та трудові спори. Також, адвокати, яких ми об’єднуємо надають професійні юридичні послуги та правову допомогу у господарських справах та судовому процесі по захисту чи поновленню прав, обов’язків підприємців, що виникають під час укладення та виконання різноманітних договорів господарського характеру.

Юридична компанія "Monarch Business Consulting" за необхідності допомагає та надає юридичні послуги суб’єктам господарювання в важкому процесі по отриманню різного роду ліцензій та дозволів, що є необхідною умовою діяльності для певної категорії суб'єктів господарювання.

img

Слід зазначити, що в умовах стрімкого розвитку медичного законодавства, останнім часом певним нашим клієнтам вкрай складно займатися лікарською діяльністю і стежити за змінами нормативно-правового регулювання, в зв’язку з чим, з гордістю повідомляємо, що до радників команди "Monarch Business Consulting" у 2020 році долучилася Олена Менделя, яка є професійним практикуючим адвокатом в галузях медичного та фармацевтичного права. Менделя Олена є засновником та керуючим Адвокатського бюро "Олени Менделя", визнаним експертом спеціалізованого Цифрового видавництва MCFR, а також позаштатним лектором Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, де вона читає лекції з права для менеджерів в галузі охорони здоров’я. Тепер, працюючи з суб’єктами, задіяними в системі охорони здоров’я, ми постійно відстежуємо зміни в медичному законодавстві для того, щоб наші клієнти завжди могли працювати в правовому полі і планували свою подальшу діяльність максимально виважено та ефективно. Маючи досвід співпраці як з приватними, так і з бюджетними закладами охорони здоров’я — ми розуміємо специфіку діяльності лікувально-профілактичних закладів будь-якої форми власності.

Окрім судової практики, партнери та радники компанії "Monarch Business Consulting" надають послуги особам, які виявили бажання займатися підприємницькою діяльністю, або ж бажають її припинити, ліквідувати чи пройти складний процес реорганізації. Так, вузькопрофільні юристи та бухгалтери залюбки проконсультують, розроблять, або реалізують дієву модель ведення вашого бізнесу, а також за необхідності пройдуть з Вами увесь процес створення обраної форми підприємництва, від моменту розробки установчих (статутних) документів таких юридичних осіб, як: ТОВ, ТДВ, ПП, ФГ, АТ, до моменту подання бухгалтерської звітності у податкові органи після проведення гарантованої реєстрації вашого підприємства, а також за необхідності проведуть дії, щодо внесення змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відносно вас у формі ФОП, або  суб’єкта господарювання будь-якої форми управління.

Записатись на консультацію
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

або напишіть нам самостійно

з 09 до 19 (Пн-Пт) та з 13 до 15 (Сб):