Наш досвід

Кредит від "ПриватБанк" - Позика мала, проблеми великі!
Банківські та кредитні спори

В часи нестабільної економічної ситуації в Україні люди змушені звертатися до банків та інших фінансових установ для отримання кредитів. Оскільки є попит на позику грошей, тому і наявна пропозиція банків, мфо та інших сумнівних фінансових установ типу "гроші до зарплати", "швидкогроші" та "швидкопозика", тощо.

Детальніше
Поставлена задача

Враховуючи те, що наш наш клієнт дізналась про наявність заочного рішення суду ухваленого відносно неї, тобто рішення яке ухвалювалось без її відома та її участі в судовому процесі по стягненню заборгованості в сумі 108000 грн. за невиконання умов кредитного договору, тобто сумі яка перевищує суму наданого АТ КБ "ПриватБанк" кредиту розміром 4000 грн., а також з метою захисту порушених прав та встановлення справедливості, клієнт була змушена шукати юридичної допомоги та кваліфікованого адвоката по кредитним справам з метою захисту власних порушених прав та гарантій з боку фінансової установи, якій вона довірилась у минулому в зв'язку з життєвими обставинами.

Досягнуті результати

Так, з грудня 2018 року по липень 2020 року судами Вінницької області було переглянуто незаконне заочне рішення та справедливо ухвалено, а також залишено в силі нове законне рішення в кредитній справі відносно нашого клієнта за позовом АТ КБ "ПриватБанк".

Слід зазначити, що рішення яке було ухвалено за результатом перегляду справи судом першої інстанції, було ухвалено з повним врахуванням позиції та законних інтересів нашого клієнта, в зв'язку з чим з останньої було стягнуто лише тіло кредиту в розмірі 4000 (чотири тисячі) грн. Відсотки, штрафні санкції та пеня, що становила собою суму більше ніж 100000 (сто тисяч) гривень були повністю скасовані у зв'язку з незаконністю їх нарахування.

Детальніше
Поліція теж порушує Закон!
Адміністративні спори

Починаючи з 2015 року керівництвом Національної поліції України в різних областях допускаються порушення трудового законодавства по відношенню до своїх підлеглих. Так, за певний період часу працівникам різних структурних підрозділів Національної поліції не здійснюються виплати заробітної плати у повному розмірі, а саме індексація грошового забезпечення та доплата за роботу в нічний час.

Детальніше
Поставлена задача

Оскільки наш Партнер — адвокат Ткачук Андрій Юрійович у січні 2019 році за власним бажанням був звільнений з управління патрульної поліції в Одеській області, він особисто на власному досвіді відчув наслідки бездіяльності свого керівництва щодо виплати належного йому грошового забезпечення. Використавши усі можливі способи вирішення трудового конфлікту мирним шляхом та не отримавши позитивної відповіді, нашим колегою було прийнято рішення про відновлення та захист своїх прав у суді. Ним було вирішено розпочати судовий процес щодо стягнення грошового забезпечення та середнього заробітку з дня звільнення по день фактичного розрахунку заборгованості.

Досягнуті результати

За період з січня 2019 року по 12 січня 2021 року Одеським окружним адміністративним судом було розглянуто дві справи за позовом Ткачука Андрія Юрійовича до Департаменту патрульної поліції про стягнення належних йому коштів із ухваленням рішень на його користь, які на даний час уже набрали законної сили.

Загалом, з державного правоохоронного органу в якому раніше проходив службу наш досвідчений колега Андрій Ткачук, було стягнуто більше 230 000 (двохсот тридцяти тисяч) гривень боргу на його користь.

Детальніше
Записатись на консультацію
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

або напишіть нам самостійно

з 09 до 19 (Пн-Пт) та з 13 до 15 (Сб):