Зміна інформації про підприємство

Зміна інформації про підприємство

Комплекс юридичних, нотаріальних та адміністративних дій з метою внесення інформації до ЄДР щодо змін, які відбулися у статуті підприємства, установчих документах, або у господарській діяльності вашого бізнесу.

Час від часу, кожне підприємство стикається з необхідністю внести певні зміни про нову інформацію до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР) Міністерства юстиції України, а також до статуту юридичної особи.

Складність проведення процесу реєстрації відповідних змін у вашому бізнесі та внесення нової інформації про підприємство до ЄДР полягає в тому, що законодавство, яке контролює та визначає порядок, процедуру, та вимоги до статутних документів в нашій країні також видозмінюється частіше, аніж звичайні підприємці можуть до нього пристосуватись, особливо, якщо на підприємстві немає власного корпоративного юриста або юрисконсульта, що відповідає за інформацію про підприємницьку діяльність, яка міститься в ЄДР.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що з 17 червня 2018 набрав чинності Закон України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю". Згідно прикінцевих та перехідних положень цього закону, всі ТОВ і ТДВ повинні привести свої статути у відповідність з його нормами протягом одного року, але не пізніше 18 червня 2019 року.

Слід також зазначити, що внесення змін до ЄДР це досить складний юридичний процес, в якому навіть одна невелика помилка або описка може призвести до додаткових витрат коштів та часу, а також до більш серйозних негативних наслідків, в тому числі і до відмови в реєстрації внесення змін. В такому разі, підприємцю доведеться знову збирати документи, виправляти допущені помилки, усувати недоліки, повторно проводити нотаріальне посвідчення статуту та протоколу загальних зборів, повторно заповнювати та реєструвати заяву, а також робити інші необхідні дії, пов'язаних з реєстрацією змін, що відбулися у господарській діяльності підприємства.

Також, не варто забувати, що за кожну спробу зареєструвати відповідні зміни, підприємство щоразу повинно сплачувати державне мито та адміністративні збори, передбачені законодавством.

Юридична компанія "Monarch Business Consulting" гарантовано проводить процедуру внесення змін до ЄДР та нової інформації до установчих документів будь-якої форми підприємства у максимально короткі строки.

Користуючись нашими послугами, вам не потрібно буде стояти годинами в довжелезних чергах прозорих офісів вашого міста, отримувати безпідставні причини відмови щодо реєстрації внесення змін відносно юридичної особи через невідповідність статутних документів букві закону або неправильному дотриманні процедури внесення нової інформації до державного реєстру відносно вашого підприємства.

Також, звернувшись до нас за професійною юридичною допомогою, ви гарантовано уникнете можливості зазнати додаткових витрат на повторному завіренні статутних документів у нотаріуса та сплати державного мита при новому поданні реєстраційної карти державному реєстратору.

Всім давно відомо, що такий ресурс, як час, це кошти! Однак, у наш час, не всі розуміють, як правильно розпоряджатися цим важливим ресурсом більш раціонально. Юридична компанія "Monarch Business Consulting" має на меті допомогти вам у цьому питанні при всіх процесах, що стосуються процедури реєстрації та внесення змін про господарську діяльність вашого бізнесу.

img

Так, юристи нашої компанії гарантовано допоможуть вам провести зміни, щодо: 

 • керівника (директора) компанії;
 • складу учасників юридичної особи;
 • розміру частки учасників в статутному капіталі компанії;
 • відомостей про учасників (зміна ПІБ або найменування, місцезнаходження або місця проживання);
 • юридичної адреси (місцезнаходження) підприємства;
 • видів економічної діяльності;
 • найменування підприємства;
 • розміру статутного капіталу;
 • відкриття або закриття (відокремлених структурних підрозділів) філій;
 • контактного номера телефону;
 • приведення статуту у відповідність до чинного законодавства. 

Зверніть увагу, що в обов'язковому порядку фізичним особам, які ведуть підприємницьку діяльність (ФОП) також потрібно своєчасно вносити відповідні зміни до ЄДР, що стосуються їхньої підприємницької діяльності.

Окрім того, фізичним особами-підприємцям потрібно вносити зміни в наступних випадках:

 • зміна прізвища, імені або по батькові;
 • зміна адреси прописки;
 • зміна видів економічної діяльності;
 • зміна контактного номера телефону.

Ми пропонуємо професійні юридичні послуги щодо проведення процедури реєстрації внесення змін до ЄДР, а також нової інформації у статутні документи будь-яких юридичних осіб.

Ціни на послуги
Безоплатна консультація "усна"

не більше 15 хвилин, без вивчення документів, за попереднім записом, окрім п'ятниці.

безкоштовно
Зміна інформації щодо ФОП, СПД

підготовка необхідних документів, їх правильне оформлення, заповнення та нотаріальне завірення, а також подання відповідного пакету документів державному реєстратору з метою внесення змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, інформація щодо якого міститься в ЄДР.

від 1600 грн.
Розробка статутних документів

індивідуальне написання статутних документів юридичної особи, а саме протоколу загальних зборів та статуту підприємства у новій редакції, які будуть відповідати чинному законодавству, на підставі технічного завдання отриманого від клієнта.

від 2000 грн. + 750 грн.*
Зміна інформації щодо ПП

розробка статутних документів, супровід нотаріального завірення, а також подання відповідного пакету документів державному реєстратору з метою внесення змін до відомостей про приватне підприємство, інформація щодо якого міститься в ЄДР.

від 3000 грн. + 850 грн.*
Зміна інформації щодо ТОВ

розробка статутних документів, супровід нотаріального завірення, а також подання відповідного пакету документів державному реєстратору з метою внесення змін до відомостей про товариство з обмеженою відповідальністю, інформація щодо якого міститься в ЄДР.

від 4200 грн. + 950 грн.*
Зміна інформації щодо ТДВ

розробка статутних документів, супровід нотаріального завірення, а також подання відповідного пакету документів державному реєстратору з метою внесення змін до відомостей про товариство з додатковою відповідальністю, інформація щодо якого міститься в ЄДР.

від 4700 грн. + 950 грн.*
Зміна інформації щодо АТ

розробка статутних документів, супровід нотаріального завірення, а також подання відповідного пакету документів державному реєстратору з метою внесення змін до відомостей про акціонерне товариство, інформація щодо якого міститься в ЄДР.

від 25000 грн. + 5000 грн.*
Зміна інформації щодо інших юридичних осіб

розробка статутних документів, супровід нотаріального завірення, а також подання відповідного пакету документів державному реєстратору з метою внесення змін до відомостей про юридичні особи (ОСББ, ФГ, інші), що не зазначені в наведеному переліку, інформація щодо яких міститься в ЄДР.

за домовленістю
Примітка (*)

додатково оплачувана ціна послуг за другого та наступного учасника підприємства.

Важливо !

до вартості послуг не входять витрати на нотаріальне завірення документів, а також оплата адміністративних зборів та державного мита при реєстрації підприємства.

Андрій Утюк
Юрист
 • Радник компанії — корпоративний юрист, колишній державний службовець, за посадою був державним реєстратором міста Вінниця Вінницької міської ради.
 • Основними спеціалізаціями правника є: розробка установчих та статутних документів юридичних осіб, реєстрація підприємницької діяльності будь-якої форми власності та виду управління, супровід при створенні фермерських господарств, внесення змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ліквідація та реорганізація господарських товариств, а також супровід та контроль процедури банкрутства суб'єктів підприємницької діяльності.
Фото
Олександра Зозуля
Юрист
 • Радник компанії — корпоративний юрист.
 • Основними спеціалізаціями правника є: розробка установчих та статутних документів юридичних осіб, реєстрація підприємницької діяльності будь-якої форми власності та виду управління, супровід при створенні фермерських господарств, внесення змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ліквідація та реорганізація господарських товариств, а також супровід та контроль процедури банкрутства суб'єктів підприємницької діяльності.
Фото
Записатись на консультацію
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

або напишіть нам самостійно

з 09 до 19 (Пн-Пт) та з 13 до 15 (Сб):