Юридичний аутсорсинг

Юридичний аутсорсинг

Часткова або повна передача функції штатних юристів, юрисконсультів або юридичного відділу з надання супроводу, ведення забезпечення та юридичного обслуговування підприємства іншому сторонньому професійному фахівцю, а саме адвокату чи юридичній компанії, що надають правові, адвокатські та консалтингові послуги замовнику на договірних засадах.

Аутсорсинг юридичного обслуговування вже являється поширеним явищем у бізнес середовищі та все частіше стає невід’ємною частиною кожного прогресивного підприємства. Особливо це стосується малого та середнього бізнесу нашої країни.

Отже, юридичний аутсорсинг — це комплексна юридична послуга, яка може включати на прохання клієнта (замовника) будь-який спектр та об’єм юридичних послуг в залежності від індивідуальних потреб та завдань клієнта або його компанії.

Загалом, перелік основних юридичних послуг, що надаються аутсорсинговими компаніями, може включати: 

 • консультування з питань, що стосуються законодавства;
 • представництво інтересів у будь-яких структура державної та недержавної власності;
 • написання, підготовку та подання різних процесуальних документів до судових, контролюючих або правоохоронних органів України, серед яких можуть бути претензії, вимоги, заяви, скарги, запити, позови, тощо; 

У зв’язку з цим, компанія, що надає аутсорсингові юридичні послуги, має консолідувати фахівців, що спеціалізуються та практикують у багатьох сферах юриспруденції одночасно, серед яких, обов’язковим є знання чинного податкового, господарського, цивільного, корпоративного, адміністративного, трудового, а також кримінального законодавства нашої держави.

Головною перевагою юридичного аутсорсингу є те, що при укладенні договору юридичного аутсорсингу, замовник за щомісячну плату отримуєте всебічно професійну компетентну юридичну підтримку та обслуговування свого бізнесу, оскільки юридична компанія гарантовано надає фахівців у будь-якій галузі права на умовах аутсорсингу саме в необхідний для замовника час.

Окрім того, важливим фактором є те, що замовник аутсорсингу юридичного обслуговування при укладенні договору повністю знімає з себе тягар щодо найму одного, двох чи навіть групи юристів або юрисконсультів у штат свого підприємства, що також суттєво приносить вигоду бізнесу у вигляді економії коштів та видатків із фонду заробітної плати та додаткових витрат на облаштування робочого місця та процесу робочої діяльності найнятого працівника. Також, при юридичному аутсорсингу, компанія значно економить на податках, що обов’язково мали б стягуватись у разі найму юриста за трудовим договором. В свою чергу, видатки на оплату за договором аутсорсингу, кожне підприємство може записати в витрати компанії, завдяки чому можливо легітимно зменшити матеріальну базу для нарахування податків під час бухгалтерського звітування.

Зверніть увагу, що юридична компанія "Monarch Business Consulting" пропонує до ваших потреб дійсно широкий асортимент юридичних послуг, а саме:

 • юридичний консалтинг та правові консультації в різних галузях законодавства (усний та письмовий);
 • реєстрація торгової марки та товарного знака (логотипу, бренду) вашої компанії;
 • вирішення трудових спорів і конфліктів всередині компанії;
 • супровід корпоративних змін, розробка та подання установчих, статутних або правовстановлюючих документів;
 • аналіз діяльності підприємства;
 • розробка, аналіз локальних (внутрішніх), господарських угод або ЗЕД договорів;
 • супровід перевірок, аналіз, оскарження неправових дій і рішень державних органів;
 • співпраця з державними органами;
 • розробка, написання та подання позовів, клопотань, скарг, претензій чи заперечень, підготовка відповідей під час вирішення справ у суді;
 • представництво та захист інетересів у правоохоронних, контролюючих або судових органах держави;
 • робота з виконавчою службою;
 • інші завдання юридичного характеру.

Правова допомога та юридичні послуги, що пропонує наша компанія базуються на пріоритеті інтересів саме тих клієнтів, які користуються юридичним аутсорсингом, оскільки ми повністю розуміємо, що для людини бізнесу, будь-яка втрата дорогоцінного часу, еквівалентно прирівнюється до економічно не виправданої втрати коштів. Окрім того, головними гарантіями та принципами нашої компанії є відвертість з клієнтом, готовність до вирішення ситуацій будь-якої складності та масштабу, об'єктивність у кожній окремій справі, а також повна конфіденційність отриманої інформації та дотримання адвокатської таємниці відносно свого клієнта та його справ.

 

img

Як бачимо, юридичний аутсорсинг, це чудове рішення для кожного бізнесу, оскільки такий вид юридичного обслуговування не тільки може заощадити кошти підприємства, а також захистити укладені контракти та вирішити можливі проблеми правового характеру.

Запевняємо, що ми гарантовано знайдемо індивідуальний підхід саме до вас та вашого бізнесу, а також обов’язково запропонуємо вирішення кожної проблемної ситуації, яка склалась у вас під час підприємницької діяльності або життя. Гарантуємо, що ми будемо здійснювати ваш захист та представляти інтереси вашої компанії лише до повної сатисфакції ваших сподіваннь.

Хочемо також зазначити, що кожен юрист та адвокат нашої компанії має вищу юридичну освіту та професійний досвід, який був здобутий багаторічною правовою практикою. Майже кожен з правників компанії "Monarch Business Consulting" свого часу був юристом або юрисконсультом у приватному підприємстві чи в державній установі, завдяки чому, кожен з фахівців нашої фірми здатний швидко, ефективно, професійно та якісно надати необхідну допомогу в будь-якій юридичній сфері правовідносин фізичних або юридичних осіб.

Потенціал нашої компанії здатний обслуговувати організації будь-яких форм власності. Це означає, що всі наші клієнти можуть завжди гарантовано розраховувати на:

 • детальну консультацію та відповіді на будь-які питання, що стосуються законодавства, правових послуг, цін і часу необзідного для їх вирішення;
 • складання юридичної документації та запитів у будь-який орган державної влади, аналіз наданих або отриманих документів;
 • представлення законних інтересів в суді першої, апеляційної, касаційної інстанції, складання позовів, клопотань та заперечень на будь-якому етапі судового процесу під час розгляду справи;
 • реєстрацію бізнесу та його супровід під час господарської діяльності;
 • захист інтелектуального, авторського права;
 • супровід угод із купівлі-продажу, оренди, позики, стягнення, підряду, спадщини та інші;
 • надання повної юридичної допомоги при стягненні боргу через суд;
 • можливість обговорення інших послуг, виходячи з індивідуальної ситуації клієнта.

Авжеж, у деяких ситуаціях юридичний аутсорсинг не замінить штатного юриста, але в будь-якому випадку, обов'язково надасть можливість успішно допомогти та правильно розподілити найважливіші завдання та напрямки вашого юрисконсульта або юриста, а також безумовно навчити його орієнтуватись у тих чи інших складних юридичних ситуаціях.

Зазвичай, досвідчені правники обирають місцем своєї роботи саме компанії, що надають юридичні послуги, а підприємствам достаються лише юристи та правознавці, які нещодавно закінчили вищий учбовий заклад або взагалі стоять в черзі на ринку праці.

Тому, юридичний аутсорсинг, це найкращий варіант співпраці підприємств з фахівцями юридичної арени, а також, беззаперечно один з найкращих варіантів сучасного та прогресивного ведення бізнесу, який захищений щитом закону та мечем Феміди від будь-яких правових проблем, можливих юридичних ризиків або наслідків непрофесійності та відсутності досвіду штатного персонало, а також посягання та втручання в вашу підприємницьку діяльність з боку агресивних державних або приватних зівак.

Підсумовуючи, хочемо зазначити, що професійність надання юридичних послуг нашою компанією — не залежить від вашого статусу та походження, об'єму запропонованої роботи, вартості та ціни замовлених послуг, величини вашого статку та бізнесу, а також мови якою ви звикли спілкуватись зі світом. Адвокати та юристи компанії "Monarch Business Consulting" перш за все є професіоналами та висококваліфікованими правниками, які віддані своїй справі, особистим принципам та власному світогляду. Ми завжди залишаємся на боці наших клієнтів. 

Ціни на послуги
Консалтинг "Радник"

надання консультації юристом — радником компанії з питань будь-якого законодавства, а саме інформаційне забезпечення засновників, керівників, директорів або головних бухгалтерів підприємств, установ та організацій будь-якої власності по питанням, що стосуються ведення бізнесу, а також чинного законодавства України.

від 600 грн. / год.
Консалтинг "Партнер"

надання консультації адвокатом — партнером компанії з питань будь-якого законодавства, а саме інформаційне забезпечення засновників, керівників, директорів або головних бухгалтерів підприємств, установ та організацій будь-якої власності по питанням, що стосуються ведення бізнесу, а також чинного законодавства України.

від 900 грн. / год.
Консалтинг "Монарх"

надання консультації адвокатом - керівником компанії з питань будь-якого законодавства, а саме інформаційне забезпечення засновників, керівників, директорів або головних бухгалтерів підприємств, установ та організацій будь-якої власності по питанням, що стосуються ведення бізнесу, а також чинного законодавства України.

від 2000 грн. / год.
Абонентське юридичне обслуговування ФОП

аутсорсинг юридичних послуг, тобто повне або часткове ведення юридичного забезпечення та обслуговування будь-якого суб'єкта підприємницької діяльності на договірних засадах.

від 3000 грн. / щомісячно
Абонентське юридичне обслуговування ЮО

аутсорсинг юридичних послуг, тобто повне або часткове ведення юридичного забезпечення та обслуговування будь-якого суб'єкта підприємницької діяльності на договірних засадах.

від 7000 грн. / щомісячно
Юридичний аудит

всебічний юридичний аналіз, вивчення юридичної забезпеченості компанії, юридична експертиза діяльності з метою мінімізації ризиків та запобігання можливих втрат, пов'язаним із легітимністю господарських або інших операцій підприємтсва, а також вивчення та аналіз архівів компанії за обраними клієнтом напрямками.

договірна
Важливо !

остаточна ціна залежить від об'єму, складності та умов поставленого завдання, строків наданих на виконання робіт, а також іниших факторів, які впливають на оцінку вартості послуг.

Володимир Сологуб
Адвокат
 • Партнер компанії — професійний практикуючий адвокат України, засновник та керуючий Адвокатського бюро "Сологуб та Партнери", колишній державний службовець, за посадою був помічником судді судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Вінницького апеляційного суду з вислугою більше 4 років, офіцер запасу, за званням є лейтенантом сухопутних військ Збройних Сил України, вільно володіє англійською мовою.
 • Основними спеціалізаціями правника є: захист і відновлення прав, свобод, гарантій, а також інтересів громадян, іноземців або осіб без громадянства в сферах міграційного, кримінального та військового права. Кваліфіковано здійснює захист осіб та надає правову допомогу у справах про адміністративні правопорушення.
Фото
Андрій Ткачук
Адвокат
 • Партнер компанії — професійний практикуючий адвокат України, надає адвокатські послуги в індивідуальному порядку, колишній співробітник правоохоронних органів, за спеціальним званням є капітаном поліції, офіцер Головного управління Національної поліції України в Одеській області з вислугою більше 10 років, офіцер запасу, за званням є лейтенантом сухопутних військ Збройних Сил України.
 • Основними спеціалізаціями правника є: захист і відновлення прав, свобод, гарантій, а також інтересів громадян та осіб без громадянства в сферах кримінального, адміністративного, військового та трудового права. Кваліфіковано здійснює захист осіб та надає правову допомогу у справах про адміністративні правопорушення.
Фото
Олена Менделя
Адвокат
 • Радник компанії — професійний практикуючий адвокат України, засновник та керучий Адвокатського бюро "Олени Менделя", визнаний експерт спеціалізованого Цифрового видавництва MCFR, а також позаштатний лектор Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, у якому вона читає лекції з права для менеджерів в галузі охорони здоров’я.
 • Основними спеціалізаціями правника є: представництво інтересів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в державних органах (зокрема перед МОЗ України та, Держлікслужбою) з питань ліцензування, допомога в проходженні акредитації медичними закладами, оформлення локальних документів, договорів з контрагентами, працівниками та пацієнтами закладів охорони здоров'я, оскарження рішень державних органів з питань ліцензування, супровід перевірок ліцензіатів контролюючими органами, а також представництво та захист інтересів осіб в судових, правоохоронних або контролюючих органах.
Фото
Дар'я Максимова
Юрист
 • Радник компанії — професійний практикуючий юрист.
 • Основними спеціалізаціями правника є: надання юридичних послуг та представництво інтересів громадян, юридичних осіб та підприємців у таких судових практиках, як: сімейні справи, банківські та кредитні спори, спадкові справи, цивільній справи, спори пов’язані з нерухомістю, адміністративні та трудові спори.
Фото
Андрій Утюк
Юрист
 • Радник компанії — корпоративний юрист, колишній державний службовець, за посадою був державним реєстратором міста Вінниця Вінницької міської ради.
 • Основними спеціалізаціями правника є: розробка установчих та статутних документів юридичних осіб, реєстрація підприємницької діяльності будь-якої форми власності та виду управління, супровід при створенні фермерських господарств, внесення змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ліквідація та реорганізація господарських товариств, а також супровід та контроль процедури банкрутства суб'єктів підприємницької діяльності.
Фото
Олександра Зозуля
Юрист
 • Радник компанії — корпоративний юрист.
 • Основними спеціалізаціями правника є: розробка установчих та статутних документів юридичних осіб, реєстрація підприємницької діяльності будь-якої форми власності та виду управління, супровід при створенні фермерських господарств, внесення змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ліквідація та реорганізація господарських товариств, а також супровід та контроль процедури банкрутства суб'єктів підприємницької діяльності.
Фото
Поширенні запитання
Яка мета юридичного аудиту?
Як стати на обслуговування до вашої юридичної компанії?
Що досліджується при юридичному аудиті підприємства?
Коли необхідний юридичний (правовий) аудит підприємства?
Відповідь

Метою юридичного аудиту є впевненість вашої компанії у відсутності помилок, непрацювань, неточностей в локальній та зовнішній документації підприємства, запобігання і мінімізація витрат та інших негативних наслідків для компанії у зв'язку з можливими ризиками юридичного характеру, а також виявлення потенційної небезпеки заподіяння збитків компанії в слідстві:

— пред'явлення претензій з боку податкових та інших контролюючих органів;
— невиконання або неналежного виконання зобов'язань контрагентами та партнерами;
— залучення компанії, її посадових осіб до адміністративної, кримінальної відповідальності та іншої відповідальності внаслідок порушення чинного законодавства.

Щоб підписати з нами угоду про співробітництво та заручитись підтримкою нашої юридичної компанії, досить того, щоб лише зателефонували або написали до нашої компанії за номерами телефонів, що вказані на сайті, або на електронну пошту.

Однак, загальний процес укладення договору про надання аутсорсингу юридичних послуг виглядає наступним чином, а саме:

 • замовник формулює технічне завдання письмово;
 • ми організуємо зустріч з замовником, спільно аналізуємо проблему, оцінюємо рівень складності та обсяг роботи, а також погоджуємо її з замовником та визначаємо приблизну вартість юридичного обслуговування;
 • у разі погодження вартості абонентського юридичного обслуговування, ми укладаємо короткостроковий договір про надання аутсорсингу юридичних послуг або правової допомоги терміном на 4 календарних місяці. Такий договір укладається на одик квартал з метою "притирання партнерів", оскільки в залежності від реалій юридичного обслуговування, а також дійсних, завтрашніх об'ємів роботи майбутнього клієнта, в подальшому ціна абонентського юридичного обслуговування може змінитись як в сторону зменшення, так і в напрямку збільшення щомісячної оплати вартості послуг;
 • в результаті підписання договору до замовника виїжджає досвідчений юрист або команда фахівців за участю адвокатів компанії та отримують від замовника необхідні для виконання поставленого завдання — документи, матеріали, справи, тощо за актом приймання-передачі, а також за потреби проводять юридичний аудит або перевірку будь-яких юридичних моментів підприємства за вказівкою замовника. У разі потреби та за домовленістю між сторонами замовнику періодично направляються проміжні звіти про виконану роботу;
 • Щомісячно, замовнику від нашої компанії направляється акт про виконану роботу та надані послуги, а також звіт, які згодом мають бути підписані клієнтом.
 • По закінченню терміну дії строкового договору — замовнику пропонується укласти договір з пролонгацією на попередніх або нових умовах в залежності від досвіду попередньої співпраці.

Юридичний (правовий) аудит включає в себе послуги з юридичного аудиту статутних (установчих) та інших належних до них документів суб'єктів підприємницької діяльності, а саме:

— вивчення архіву господарських договорів підприємств на предмет відповідності чинному законодавству;
— правовий аналіз і вивчення установчих, дозвільних інших документів, що супроводжують господарську діяльність підприємства (ліцензії, сертифікати, свідоцтва, і т.д.);
— розробка корпоративних та інших документів для компанії;
— оформлення висновку про стан договірної бази, кадрових документів, документів, що стосуються діловодства підприємства з зазначенням помилок, неточностей, порушень, вироблення рекомендацій щодо їх усунення та вдосконалення системи документообігу, вироблення методик та їх впровадження;
— аналіз організаційної структури компанії, практики взаємодії учасників бізнес-організації, вироблення рекомендацій щодо удосконалення структури, механізмів бізнес-процесів;
— супровід процедури і структури, пов'язаних з придбанням підприємств, ОФ, корпоративних прав, цінних паперів;
— перевірка і виявлення ризиків, видача юридичних висновків по об'єктах інвестицій;
— оцінка ефективності діяльності юридичної служби компанії;
— аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості, визначення безнадійних боргів, підготовка рекомендацій дій відносно кожного дебітора;
— визначення причин утворення дебіторської заборгованості, надання висновків щодо шляхів її зменшення;
— надання висновків щодо правильності і своєчасності формування статутного капіталу;
— перевірка законності юридичної схеми управління компанією, юридичний аналіз документів про призначення (обрання), обсяг повноважень органів управління компанією;
— перевірка юридичних підстав володіння пакетами акцій і часток інших юридичних осіб;
— оцінка ризиків оспорювання укладених угод;
— правовий аналіз документів на предмет дотримання чинного законодавства про цінні папери і фондову біржу, з питання протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинних шляхом, а також антимонопольного законодавства і т.п .;
— аналіз документарного забезпечення реєстру акціонерів.

Юридичний аудит включає не включає у себе проведення податкового та бухгалтерського аудиту компанії.

Правовий (юридичний) аудит підприємства необхідний тоді, коли ви бажаєте знати:

 • в якому стані документація і документообіг вашої компанії;
 • чи оформлені належним чином основні документи вашої фірми;
 • чи відповідає чинному законодавству з юридичної точки зору діяльність вашого підприємства;
 • чи можуть співробітників вашої компанії притягнути до кримінальної або адміністративної відповідальності за оформлення документів компанії;
Записатись на консультацію
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

або напишіть нам самостійно

з 09 до 19 (Пн-Пт) та з 13 до 15 (Сб):