Кредит від "ПриватБанк" - Позика мала, проблеми великі!

Банківські та кредитні спори

В часи нестабільної економічної ситуації в Україні люди змушені звертатися до банків та інших фінансових установ для отримання кредитів. Оскільки є попит на позику грошей, тому і наявна пропозиція банків, мфо та інших сумнівних фінансових установ типу "гроші до зарплати", "швидкогроші" та "швидкопозика", тощо.

Проте не всі банки та МФО добросовісно виконують взяті на себе договірні зобов’язання і за часту не нехтують можливістю нажитися на власних клієнтах. Звертаємо вашу увагу, що найбільший проте не найнадійніший банк України АТ КБ "ПриватБанк" не є винятком із вищенаведених правил.

У грудні 2018 року до юридичної компанії "Monarch Business Consulting" звернулась клієнт, яка була у відчаї, адже вона дізналась, що відносно неї без її участі було ухвалено заочне рішення суду, яким розглянуто справу за позовом "ПриватБанк" та стягнуто з останньої суму коштів, загальним розміром більше ніж 100000 (сто тисяч) гривень в рахунок погашення заборгованості за кредитом, що становив лише 4000 (чотири тисячі) грн., які клієнт отримала від "ПриватБанк" багато років тому у вигляді кредитної картки.

Поставлена задача

Враховуючи те, що наш наш клієнт дізналась про наявність заочного рішення суду ухваленого відносно неї, тобто рішення яке ухвалювалось без її відома та її участі в судовому процесі по стягненню заборгованості в сумі 108000 грн. за невиконання умов кредитного договору, тобто сумі яка перевищує суму наданого АТ КБ "ПриватБанк" кредиту розміром 4000 грн., а також з метою захисту порушених прав та встановлення справедливості, клієнт була змушена шукати юридичної допомоги та кваліфікованого адвоката по кредитним справам з метою захисту власних порушених прав та гарантій з боку фінансової установи, якій вона довірилась у минулому в зв'язку з життєвими обставинами.

Досягнуті результати

Так, з грудня 2018 року по липень 2020 року судами Вінницької області було переглянуто незаконне заочне рішення та справедливо ухвалено, а також залишено в силі нове законне рішення в кредитній справі відносно нашого клієнта за позовом АТ КБ "ПриватБанк".

Слід зазначити, що рішення яке було ухвалено за результатом перегляду справи судом першої інстанції, було ухвалено з повним врахуванням позиції та законних інтересів нашого клієнта, в зв'язку з чим з останньої було стягнуто лише тіло кредиту в розмірі 4000 (чотири тисячі) грн. Відсотки, штрафні санкції та пеня, що становила собою суму більше ніж 100000 (сто тисяч) гривень були повністю скасовані у зв'язку з незаконністю їх нарахування.

Було зроблено
Надіслано ряд запитів та заяв
Досліджено судову практику
Ознайомлення з матеріалами справи в суді (Відрядження до м. Могилів-Подільський)
Оскаржено заочне рішення
Складено відзив на позовну заяву
Участь під час судового процесу в суді першої інстанції (Відеоконференції)
Складено відзив на апеляційну скаргу
Участь під час судового процесу в суді апеляційної інстанції
Організація та контроль за виконанням ухваленого рішення
Супровід під час скасування арешту з майна клієнта
Було витрачено:
1 рік 7 місяців на успішне закриття справи
13 000 грн.
Проблематика вирішення справи

Набільшою проблемою вирішення даної справи стало те, що заочне рішення відносно нашого клієнта було винесено тим же судом, який був зобов'язаний переглянути його та ухвалити законне та обґрунтоване рішення на користь нашого клієнта. Саме ця обставина на нашу думку стала причиною того, що розгляд даної кредитної справи продовжувався більше року лише в суді першої інстанції, адже районний суд був змушений визнати свої помилки та ухвалити нове рішення, яким майже повністю відмовити в позові, що був поданий представниками АТ КБ "ПриватБанк"

Хоча, вирішення даного спору зайняло досить довгий проміжок часу, однак переможний результат був все ж таки досягнутий, в зв'язку з чим клієнт залишився більш ніж задоволений. Також, хочеться зазначити, що витрачені ресурси та час на вирішення спорів даної категорії, беззаперечно варті того результату, якого можна досягнути звернувшись до адвокатів юридичної компанії "Monarch Business Consulting"!

Записатись на консультацію
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

або напишіть нам самостійно

з 09 до 19 (Пн-Пт) та з 13 до 15 (Сб):