Сімейні справи

Сімейні справи

Вузькоспеціалізована категорія цивільних справ, яка спрямована на врегулювання особистих немайнових та майнових відносин між: подружжям, батьками та дітьми, усиновлювачами та усиновленими, опікунами, піклувальниками та підопічними, патронатними вихователями та їх вихованцями, а також на вирішення інших сімейних правовідносин між членами сім'ї та родичами.

Сімейні справи — одна з найбільш болючих категорій справ, адже їхні обставини безпосередньо пов'язані з особистими образами та розбіжностями між членами сім'ї, родиною та близькими людьми.

Розуміючи всю важливість та індивідуальність кожної справи, а також делікатність усіх без виключення сімейних конфліктів в цілому, ми завжди намагаємося підходити до вирішення спірної ситуації не тільки професійно, а й з максимальною обережністю та повагою до кожної зі сторін сімейного спору.

Особливу увагу слід звернути на те, що найчастіше при вирішенні сімейних спорів найбільш юридично незахищеною категорією являються діти подружжя, в зв'язку з чим, права, свободи та гарантії дітей  є найголовнішим пріоритетом для адвокатів юридичної компанії "Monarch Business Consulting" при позасудовому врегулюванні сімейних конфліктних питань, або під час вирішення сімейних справ у судовому порядку.

Самостійне вирішення сімейних спорів без професійної правової допомоги, досить часто призводить до погіршення і так уже складної ситуації, регулярних нервових стресів, зіпсованої репутації та остаточного припинення будь-яких відносин та комунікації між сторонами сімейного конфлікту.

Усі юридичні питання щодо сімейних правовідносин між сторонами конфлікту делікатно та професійно вирішують наші адвокати по сімейним справам.

Вирішення будь-якої проблеми завжди починається зі звернення до фахівців, які можуть допомогти не тільки отримати перемогу у вашому питанні, але і не втратити репутацію та повагу до вас зі сторони близьких вам людей.

img

Адвокати нашої компанії з радістю нададуть вам юридичну консультацію та допомогу з питань сімейного законодавства, щоб якомога швидше вирішити ситуацію у якій опинилися саме ви.

Ціни на послуги
Безоплатна консультація "усна"

не більше 10 хвилин, без вивчення документів, за попереднім записом, тільки по п'ятницям.

безкоштовно
Усна консультація, без вивчення документів

не обмежена за часом, без вивчення документів, за попереднім записом.

від 500 грн.
Усна консультація, з вивченням документів

не обмежена за часом, з вивченням документів, за попереднім записом.

від 800 грн.
Складання позовної заяви про розірвання шлюбу

розробка та написання позовної заяви про розірвання шлюбу.

від 4000 грн.
Складання позовної заяви про стягнення аліментів

розробка та написання позовної заяви про стягнення аліментів.

від 5000 грн.
Складання позовної заяви немайнового характеру

розробка та написання позовної заяви немайнового характеру в сіменій справі.

від 6000 грн.
Складання позовної заяви майнового характеру

розробка та написання позовної заяви майнового характеру в сімейній справі.

від 8000 грн.
Складання заяви про видачу судового наказу

розробка та написання заяви про видачу судового наказу в сімейній справі.

від 4500 грн.
Складання заперечення, відзиву на позовну заяву, відповіді на відзив

розробка та написання заперечення, відзиву на позовну заяву, відповіді на відзив у сімейній справі.

від 1000 грн. / стор.
Складання мирової угоди

розробка та написання проекту мирової угоди в сімейній справі.

від 4000 грн.
Складання клопотань

розробка та написання клопотання у сімейній справі про вчинення певних процесуальних дій, забезпечення позову, витребування документів, приєднання документів, виклик свідків, залучення експертів, призначення судових експертиз, тощо.

від 2500 грн.
Складання заяви в порядку окремого провадження

розробка та написання заяви в порядку окремого провадження в сімейній справі.

від 3500 грн.
Складання апеляційної скарги

розробка та написання апеляційної скарги на ухвалу, постанову або рішення суду першої інстанції в сімейній справі.

від 9000 грн.
Складання касаційної скарги

розробка та написання касаційної скарги на ухвалу, постанову або рішення суду першої та (або) апеляційної інстанції в сімейній справі.

від 13000 грн.
Немайновий сімейний спір "Під ключ"

розробка, написання, подання позовної заяви, а також участь адвоката у суді під час слухання сімейної справи щодо вирішення немайнового спору за поданим позовом.

від 5000 грн. + 1400 грн.*
Майновий сімейний спір "Під ключ"

розробка, написання, подання позовної заяви, а також участь адвоката у суді під час слухання сімейної справи щодо вирішення майнового спору за поданим позовом.

від 10000 грн. + 1600 грн.*
Примітка (*)

додатково оплачувана ціна послуг за другий та наступний судодень.

Важливо !

до вартості послуг не входять транспортні витрати, витрати на відрядження, поштові витрати та суми судового збору.

Тетяна ШЕВЧУК
Адвокат
  • Партнер компанії — професійний практикуючий адвокат України, засновник та керуючий Адвокатського бюро "Шевчук Тетяни Володимирівни", колишній державний службовець, за посадою була помічником судді судової палати з розгляду цивільних справ Вінницького районного суду Вінницької області з вислугою більше 3 років.
  • Основними спеціалізаціями правника є: захист і відновлення прав, свобод, гарантій, а також інтересів громадян, іноземців або осіб без громадянства в сферах цивільного, спадкового та сімейного права. Кваліфіковано здійснює представництво осіб та надає правову допомогу як у судових процесах, так і під час комунікації з органами місцевого самоврядування.
Фото
Андрій ТКАЧУК
Адвокат
  • Партнер компанії — професійний практикуючий адвокат України, надає адвокатські послуги в індивідуальному порядку, колишній співробітник правоохоронних органів, за спеціальним званням є капітаном поліції, офіцер Головного управління Національної поліції України в Одеській області з вислугою більше 10 років, офіцер запасу, за званням є лейтенантом сухопутних військ Збройних Сил України.
  • Основними спеціалізаціями правника є: захист і відновлення прав, свобод, гарантій, а також інтересів громадян та осіб без громадянства в сферах кримінального, адміністративного, військового та трудового права. Кваліфіковано здійснює захист осіб та надає правову допомогу у справах про адміністративні правопорушення.
Фото
Олена МЕНДЕЛЯ
Адвокат
  • Радник компанії — професійний практикуючий адвокат України, засновник та керучий Адвокатського бюро "Олени Менделя", визнаний експерт спеціалізованого Цифрового видавництва MCFR, а також позаштатний лектор Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, у якому вона читає лекції з права для менеджерів в галузі охорони здоров’я.
  • Основними спеціалізаціями правника є: представництво інтересів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в державних органах (зокрема перед МОЗ України та, Держлікслужбою) з питань ліцензування, допомога в проходженні акредитації медичними закладами, оформлення локальних документів, договорів з контрагентами, працівниками та пацієнтами закладів охорони здоров'я, оскарження рішень державних органів з питань ліцензування, супровід перевірок ліцензіатів контролюючими органами, а також представництво та захист інтересів осіб в судових, правоохоронних або контролюючих органах.
Фото
Дар'я МАКСИМОВА
Юрист
  • Радник компанії — професійний практикуючий юрист.
  • Основними спеціалізаціями правника є: надання юридичних послуг та представництво інтересів громадян, юридичних осіб та підприємців у таких судових практиках, як: сімейні справи, банківські та кредитні спори, спадкові справи, цивільній справи, спори пов’язані з нерухомістю, адміністративні та трудові спори.
Фото
Поширенні запитання
Чи можна розлучитися через органи РАЦСу, якщо у мене діти?
Якими видами сімейних справ займаються адвокати вашої юридичної компанії?
Чи можете ви представляти мої інтереси у суді без моєї присутності?
Яке майно є спільною сумісною власністю подружжя?
Яке майно є особистою приватною власністю дружини або чоловіка?
Яким чином ділиться спільно-нажите майно у суді?
Відповідь

Розірвання шлюбу в Україні можливо досягти двома шляхами, а саме:

  • Через добровільне подання заяви до органу реєстрації актів цивільного стану громадянами, що перебувають у шлюбі та не мають спільних дітей! У разі, якщо у одного члена подружжя є діти від попереднього шлюбу, в такому випадку ви також можете звернутися до органу РАЦС та розірвати шлюб. Згода обох членів подружжя при поданні заяви про розірвання шлюбу до РАЦСу є обов'язковою!
  • Розлучення подружжя, яке має спільних дітей відбувається лише шляхом звернення до суду загальної юрисдикції з позовом про розірвання шлюбу. Обов'язкова умова звернення до суду про розірвання шлюбу є досягнення спільною дитиною віку у один рік.

Адвокати компанії "Monarch Business Consulting" професійно надають юридичну допомогу та кваліфіковано здійснюють захист прав та інтересів громадян та іноземців у широкому ряді сімейних питань. Найчастіше до нас як до професіоналів звертаються у разі коли необхідно:

— Швидко розірвати шлюб, або розлучитися з іноземцем;
— Розділити спільно-нажите майно подружжя;
— Допомогти під час стягнення аліментів, а також стягнути додаткові витрати на дитину з батька чи матері;
— У судовому порядку провести оскарження, встановлення материнства чи батьківства;
— Юридично оформити певні дії з шлюбним договором, скласти, змінити або розірвати такий договір у суді;
— Допомогти та юридично супроводжувати особу під час процедури усиновлення;
— Звернутись до суду з питання визначення місця проживання дитини та призначення порядку, участі у вихованні дітей. Встановити графік побачень з дітьми через суд;
— Ініціювати процедуру позбавлення батьківських або материнських прав, а також отримати правову допомогу під час судового процесу.

Так! У адвокатів нашої юридичної компанії відсутня будь-яка необхідність, щоб наші клієнти щоразу відчували дискомфорт та нервовий стрес під час процесу вирішення сімейного спору до остаточного винесення рішення у вашій справі.

Майно, яке набуте за час шлюбу, незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини  самостійного заробітку. Такими поважними причинами можуть бути, наприклад, навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо.

Дружина та чоловік мають рівні права на володіння, користування і розпоряджання цим майном, якщо інше не встановлено домовленістю між ними.

До майна, що належить подружжю на праві спільної сумісної власності відноситься:

  • майно, набуте за час шлюбу (за винятком речей індивідуального користування);
  • доходи, отримані кожним із подружжя (заробітна плата, пенсія, стипендія та інші);
  • речі придбані для одного із подружжя для професійних занять (музичні інструменти, лікарське устаткування, оргтехніка тощо).

Якщо майно дружини або чоловіка за час шлюбу істотно збільшилося у своїй вартості внаслідок спільних трудових чи грошових затрат або затрат другого з подружжя, або якщо один із подружжя своєю працею чи коштами брав участь в утриманні майна, управлінні цим майном чи догляді за ним, то таке майно або дохід, одержаний від цього майна, у разі спору можуть бути визнані за рішенням суду об’єктом права спільної сумісної власності.

Зверніть увагу! Якщо чоловік та жінка проживають однією сім’єю, але не перебувають у шлюбі, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними.

Згідно чинного законодавства України визначено, що особистою приватною власністю дружини або чоловіка є:

  • майно, набуте до шлюбу;
  • майно, набуте за час шлюбу на підставі договору дарування або в порядку спадкування;
  • майно, набуте за час шлюбу за кошти, які належали їй чи йому особисто;
  • житло, набуте за час шлюбу внаслідок його приватизації;
  • земельна ділянка, набута за час шлюбу внаслідок приватизації;
  • речі індивідуального користування, в тому числі коштовності, навіть тоді, коли вони були придбані за рахунок спільних коштів подружжя;
  • премії, нагороди, які вона, він одержала за особисті заслуги (суд може визнати за другим з подружжя право на частку цієї премії, нагороди, якщо буде встановлено, що він своїми діями сприяв її одержанню);
  • кошти, одержані як відшкодування за втрату (пошкодження) речі, яка їй, йому належала та відшкодування завданої моральної шкоди;
  • страхові суми за обов'язковим чи добровільним особистим страхуванням, якщо страхові внески сплачувалися за рахунок коштів, які були особистою приватною власністю кожного з подружжя;
  • майно, набуте за час їхнього окремого проживання у зв’язку з фактичним припиненням шлюбних відносин (за рішенням суду);
  • якщо у придбання майна вкладені крім спільних коштів і кошти, які належали одному з подружжя, то частка у цьому майні, відповідно до розміру внеску, є його особистою приватною власністю;
  • якщо річ, що належить одному з подружжя, плодоносить, дає приплід або дохід (дивіденди), він є власником цих плодів, приплоду або доходу (дивідендів).

Суддя відповідно суду до якого було подано позов про поділ майна, що є спільною сумісною (частковою) власністю подружжя, на вимоги висвітлені у позові, або на власний розсуд в деяких вимадках приймає рішення про присудження того чи іношого майна чоловіку або дружині наступним чином, а саме:

  • Неподільні речі присуджуються одному з подружжя, якщо інше не визначено домовленістю між ними.
  • Речі для професійних занять присуджуються тому з подружжя, хто використовував їх у своїй професійній діяльності. Вартість цих речей враховується при присудженні іншого майна другому з подружжя.
  • Присудження одному з подружжя грошової компенсації замість його частки у праві спільної сумісної власності на майно, зокрема, на житловий будинок, квартиру, земельну ділянку, допускається лише за його згодою та попереднього внесення другим із подружжя відповідної грошової суми на депозитний рахунок суду.
  • У разі, коли жоден із подружжя не вчинив таких дій, а неподільні речі не можуть бути реально поділені між ними, суд визнає ідеальні частки подружжя в цьому майні без його реального поділу і залишає майно у їх спільній частковій власності.

Також, за рішенням суду частка майна дружини, чоловіка може бути збільшена, якщо з нею/ним проживають діти, а також непрацездатні повнолітні син,  дочка, за умови, що розмір аліментів, які вони одержують, недостатній для забезпечення їхнього фізичного, духовного розвитку та лікування.

Записатись на консультацію
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

або напишіть нам самостійно

з 09 до 19 (Пн-Пт) та з 13 до 15 (Сб):