Міграційні питання та справи

Міграційні питання та справи

Категорія спорів, які відносяться до адміністративної юрисдикції, оскільки вони виникають лише між приватними елементами та органами державної міграційної, прикордонної чи іншої служби, до компетенції яких належить право щодо вирішення питань пов'язаних з імміграцією та еміграцією осіб.

Міграційне право — одне з найскладніших сфер в юриспруденції, оскільки воно охоплює великий об'єм нормативно-правової бази законодавства, різноманітних інструкцій, розпоряджень, а також наказів різних державних служб, органів та установ у сфері міграційної політики. Крім того, правник, який надає правову допомогу в галузі міграційного права, повинен повністю розуміти свого клієнта та дотримуватись правил конфіденційності, оскільки найчастіше клієнтами міграційних адвокатів є громадяни зарубіжних країн. Враховуючи таку специфіку, адвокат повинен бути не тільки компетентним у питаннях міграційного законодавства, а і вільно володіти мовою клієнта.

Отже, міграційні питання та справи, це особлива категорія адміністративного судочинства та позасудового врегулювання спірних питань, які виникають між елементами приватного права, тобто громадянами чи іноземцями з однієї сторони, та органами виконавчої влади, їхніми посадовими чи службовими особами або іншими суб'єктами публічного права, які здійснюють владні управлінські функції на основі міграційного законодавства України з іншої сторони, до компетенції яких належить вирішення питань пов'язаних з імміграцією, еміграцією осіб, а також наданням права на в'їзд до України, виїзду за її межі, тимчасового або постійного перебування чи проживання на території нашої держави.

Особливістю міграційних справ є те, що вони порушуються, як правило, за ініціативою приватної сторони, оскільки досить часто, посадові особи державних органів відносяться до громадян та іноземців, що звертаються до органів міграційної служби з питаннями, що відносяться до їхньої компетенції упереджено та однобічно, в зв'язку з чим відмовляють особам без законних підстав та належного обґрунтування прийнятого рішення.

img

Самостійно вирішувати міграційні спори явно не найкраще рішення, оскільки ціна помилки, або неправильних дій дуже висока. Вирішення складних міграційних питань є дуже складним завданням навіть для кваліфікованого адвоката. Забезпечити позитивний результат в процесі досудового або судового вирішення міграційної справи підсилу лише адвокату, який має достатній досвід, спеціалізується на вирішенні саме юридичних проблем міграційного характеру, а також може вільно спілкуватися зі своїм клієнтом без потреби залучення перекладача, або третіх осіб.

Ціни на послуги
Безоплатна консультація "усна"

не більше 10 хвилин, без вивчення документів, за попереднім записом, тільки по п'ятницям.

безкоштовно
Усна консультація, без вивчення документів

не обмежена за часом, без вивчення документів, за попереднім записом.

від 300 грн.
Усна консультація, з вивченням документів

не обмежена за часом, з вивченням документів, за попереднім записом.

від 600 грн.
Надання правової інформації письмово

письмове роз'яснення з правових питань у міграційному законодавстві.

від 1000 грн.
Підготовка аналітичної довідки

письмова інформація щодо судової практики по міграційним справам (провадженням).

від 1000 грн.
Складання адвокатського запиту

запит адвоката до суб'єкта владних повножень про витребування документів чи інформації.

від 500 грн.
Складання документів

розробка та написання процесуальних документів різного характеру, таких як: звернення, заява, скарга, інше.

від 500 грн. / стор.
Представництво інтересів клієнта

дії адвоката по захисту прав, свобод, гарантій та інтересів особи в установах, організаціях, підприємствах під час переговорів, або позасудового врегулювання міграційного спору.

від 1000 грн. / год.
Складання позовної заяви

розробка та написання позовної заяви до суду з міграційних питань.

від 14000 грн.
Складання апеляційної скарги

розробка та написання апеляційної скарги на ухвалу, постанову, чи рішення суду першої інстанції.

від 5000 грн.
Складання касаційної скарги

розробка та написання касаційної скарги на ухвалу, постанову, чи рішення суду першої та (або) апеляційної інстанції.

від 7000 грн.
Участь у судовому розгляді справи

захист та представництво інтересів клієнта під час розгляду міграційної справи судом першої інстанції.

від 4000 грн. + 2000 грн.*
Участь у апеляційному розгляді справи

захист та представництво інтересів клієнта під час розгляду міграційної справи судом апеляційної (другої) інстанції.

від 4000 грн. + 2000 грн.*
Участь у касаційному розгляді справи

захист та представництво інтересів клієнта під час розгляду міграційної справи судом касаційної (третьої, вищої) інстанції.

від 10000 грн.
Міграційний спір "Під ключ"

збір необхідних доказів, розробка, написання, подання позовної заяви, а також участь адвоката у суді під час слухання справи щодо вирішення міграційного спору за поданим позовом, або аналогічні дії адвоката з метою позасудового врегулювання міграційного спору з суб'єктом владних повноважень.

від 18000 грн. + 2300 грн.*
Примітка (*)

додатково оплачувана ціна послуг за другий та наступний судодень.

Важливо !

до вартості послуг не входять транспортні витрати, витрати на відрядження, поштові витрати та суми судового збору.

Володимир Сологуб
Адвокат
  • Партнер компанії — професійний практикуючий адвокат України, засновник та керуючий Адвокатського бюро "Сологуб та Партнери", колишній державний службовець, за посадою був помічником судді судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Вінницького апеляційного суду з вислугою більше 4 років, офіцер запасу, за званням є лейтенантом сухопутних військ Збройних Сил України, вільно володіє англійською мовою.
  • Основними спеціалізаціями правника є: захист і відновлення прав, свобод, гарантій, а також інтересів громадян, іноземців або осіб без громадянства в сферах міграційного, кримінального та військового права. Кваліфіковано здійснює захист осіб та надає правову допомогу у справах про адміністративні правопорушення.
Фото
Поширенні запитання
У яких містах адвокати вашої компанії надають правову допомогу?
Яку юридичну допомогу надають адвокати компанії "Monarch Business Consulting" з питань міграційного характеру?
Відповідь

Загалом наші адвокати практикують у місті Вінниця, Київ та Одеса, а також їхніх областях, однак, у разі потреби та домовленості між сторонами, ваш захист може здійснюватися й в інших містах України.

Адвокати нашої юридичної компанії надають професійну правову допомогу, захист та представництво інтересів іноземців та громадян у наступних питаннях міграційного характеру, а саме:

— Консультації нерезидентів з питань легального перебування в нашій країні, в'їзду та виїзду іноземців за правилами, що діють в Україні, виїзд українців за кордон;
— Пояснення всіх законодавчих норм резидентам і нерезидентам;
— Юридична допомога в складанні заяв, а також інших документів у різноманітні служби, органи та установи нашої держави;
— Юридичний супровід в Головному управлінні Державної міграційної служби України, територіальних (регіональних) представництвах, а також в інших підпорядкованих ДМС України структурних підрозділах;
— Отримання громадянства України;
— Питання, пов’язані з отриманням громадянства дітей, оформлення документів для них;
— Оформлення віз, посвідки на проживання і продовження цих документів, отримання ІПН (податкового номеру) на території України для іноземців;
— Оформлення і отримання дозволів на роботу на території держави;
— Отримання іноземцям реєстрації за місцем перебування або проживання в Україні;
— Допомога іноземцям в реєстрації бізнесу та інші питання.

Записатись на консультацію
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

або напишіть нам самостійно

з 09 до 19 (Пн-Пт) та з 13 до 15 (Сб):