Адвокатське розслідування

Вартість послуги
договірна

В нинішніх правових реаліях, які постійно змінюються та безперестанно диктують нові правила «юридичного змагання», прогнозувати результат у справі клієнта, м'яко кажучи, справа непроста проте більшість юридичних фірм надають лише консультаційні послуги та здійснюють підготовку юридичних і процесуальних документів, проте фахівці нашої компанії, постійно пргресуюють, ідуть в ногу з часом, у зв'язку з чим, професійно надають клієнтам послуги проведення альтернативного адвокатського розслідування, проводять юридичну роботу по встановленню юридичних фактів і збору інформації та необхідних документів із залученням експертів, приватних детективів, детективних агенцій та інших фахівців, з метою підтвердження різних юридичних фактів, а також збору доказів у рамках українського законодавства для громадян, іноземців та підприємств.

Послуга адвокатського розслідування, що пропонується юридичною компанією "Monarch Business Consulting", як і вся професійна діяльність адвокатів нашої консолідації, є різносторонньою, націленою на виявлення, встановлення, визнання, закріплення та доведення обставин і доказів, що підтверджують невинність підзахисного чи пом'якшують його долю, або обґрунтовують підстави для реабілітації клієнта перед судом та перед суспільством. Зібрані в ході адвокатського розслідування докази не складають окремої кримінальної справи, а є невід'ємною частиною кримінального провадження в аспекті процесуального Закону.

Отже, нерідко дійсно виникає реальна необхідність у пошуку нових джерел доказів та інформації, в зв'язку з чим логічно та гостро постає потреба проведення альтернативного адвокатського розслідування якогось певного факту, обставини чи події, в чому можуть допомогти саме адвокати юридичної компанії "Monarch Business Consulting".

Так, адвокатське розслідування – це заснований на законі, що опирається на правові основи вид публічно-правової діяльності, здійснюваний нашими адвокатами у порядку досудового провадженні в кримінальній справі лише в інтересах підзахисного чи довірителя з метою виявлення, встановлення та закріплення доказів та обставин, що мають значення для захисту прав, свобод, законних інтересів підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого, цивільного позивача або цивільного відповідача.

Важко переоцінити соціальне і правове значення названого виду досудового провадження адже у соціальному плані адвокатське розслідування являє різновид контролю інституту громадянського суспільства – адвокатури, за об'єктивністю і справедливістю дізнання чи попереднього слідства. При відступі від перерахованих вимог при проведенні попереднього розслідування саме наші адвокати мають реальну можливість вжити заходів щодо усунення названих недоліків шляхом проведення адвокатського розслідування.

Адвокати нашої компанії досконало вивчають проблему і розуміють причини її виникнення (фактичні, юридичні, психологічні, тощо), стадії розвитку, масштаби та можливі юридичні ризики, які ця проблема здатна нанести не лише нашому клієнту але й іншим особам. Наші адвокати абсолютно повністю здатні володіти проблемною ситуацією, тобто знають та найголовніше передбачають, які наступні кроки потенційно зробить кожен з учасників процесу, у тому числі опонент, інший адвокат, слідчий або ж прокурор. Найголовніше те, що при зверненні до професіоналів свого діла клієнт має розуміти, що наші адвокати ставлять перед собою завдання — не просто вирішити наявну проблему, а й зробити це у найбільш вигідний для клієнта спосіб та у найкоротші строки.

Проведене адвокатське розслідування фахівцями компанії "Monarch Business Consulting" не тільки допоможе розібратися у всіх тонкощах тієї чи іншої ситуації або суперечки незалежно від того, належить ваша проблема до кримінальної справи, господарської, цивільної або будь-якої іншої справи, але і дозволить зібрати необхідну для захисту ваших інтересів доказову базу, яку надалі можна буде надати в слідчий, правоохоронний, контролюючий орган або в суд будь-якої інстанції та юрисдикції.

img

Послуги з проведення альтернативного адвокатського розслідування експертами юридичної компанії "Monarch Business Consulting" проводяться зокрема щодо:

 • Збору відомостей, необхідних для надання юридичної допомоги.
 • Здійснення адвокатських запитів, збір довідок і характеристик та інших документів від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань, а також інших організацій.
 • Збір та витребовування предметів і документів, які можуть бути визнані речовими чи іншими доказами (фотографування, фіксація доказів, не забороненими законом способами).
 • При необхідності, адвокат може укласти офіційну угоду і звернутися до детективного агентства з метою збору необхідної інформації, не забороненими законом способами. Здійснення співпраці з приватними детективними агентствами часто дає незамінні результати зі збору необхідних доказів.
 • Приватного розслідування кримінальних справ і ДТП, в разі недбалості і небажанні поліції проводити професійне розслідування.
 • Перевірки бізнесу та контрагентів, Due Diligence (DueD, DDG).
 • Підготовки інформаційного досьє, пошук інформації, ідентифікація контактних осіб, з’ясування місця проживання, пошук інформації про судимості, тощо.
 • Перевірки алібі і пошук свідків.
 • Розшуку нерухомості, майна та активів боржника (контрагента), розшук боржника і шахрая.
 • Юридичної безпека бізнесу.
 • Організації безпеки проведення операцій з нерухомістю та корпоративними правами.
 • Юридичної перевірки документів тощо.

Враховуючи беззаперечні плюси адвокатського розслідування, яке пропонується юридичною компанією "Monarch Business Consulting" шляхом застосуванням колосальних ресурсів із впевненістю можна заявити, що таке розслідування може надати клієнтові неоціненну допомогу, зрозуміти справжній стан речей та дасть йому у руки, ті важливі і необхідні козирі, при грамотному використанні яких в слідчих або судових органах можна домогтися бажаного результату, адже наші фахівці в свою чергу проведуть дійсно фаховий аналіз всіх аспектів тієї чи іншої юридичної ситуації, а також проведуть комплекс правових заходів та нададуть професійні послуги з альтернативного розслідування саме вашої ситуації.

Записатись на консультацію
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

або напишіть нам самостійно

з 09 до 19 (Пн-Пт) та з 13 до 15 (Сб):