Кримінальні справи

Кримінальні справи

Сукупність процесуальних дій, що вчиняються компетентними правоохоронними органами у зв'язку зі вчиненням злочину (кримінального правопорушення або проступку).

Одним із основних напрямків нашої діяльності є надання правової допомоги адвокатами в кримінальних справах.

Якщо Ви потрапили в складну ситуацію і вам загрожує кримінальна відповідальність, підходите серйозно до вибору вашого захисника, адже в кримінальних справах ціна помилки дуже висока, коли на терезах Феміди часом стоять життя, здоров'я, свобода та майбутнє людини.

Цілком природно, що кожен хоче, щоб його захист здійснював найкращий адвокат. Найчастіше у пошуках захисника по кримінальним справам люди забивають в пошукових системах усілякі запити, типу кращий адвокат у Вінниці по кримінальних справах, рейтинг найкращих адвокатів у місті Вінниця, найкращий адвокат у криміналі, тощо. Насправді, всілякі рейтинги адвокатів у кримінальних справах як у Вінниці, так і в інших містах нашої країни мають досить умовний характер.

Швидше за все, кожен хто потребує юридичної допомоги в кримінальному провадженні, бажає щоб його захист здійснював грамотний, досвідчений та кваліфікований правник.

Саме такими якостями наділені адвокати юридичної компанії "Monarch Business Consulting". В озброєнні наших адвокатів накопичений величезний попередній практичний досвід щодо ведення кримінальних справ у якості захисників, як самостійно, так і в групі з іншими адвокатами.

Хочемо зауважити, що всі наші правники, це успішні, професійні, кваліфіковані та досвідчені адвокати, які свого часу були по іншу сторону барикад, де багато років працювали у системі правоохоронних органів України, де отримали безцінний досвід та навички, що необхідні кожному професійному захиснику в кримінальній справі.

На особливу увагу заслуговує той факт, що більшість кримінальних справ доцільніше припинити саме на стадії досудового розслідування, тобто до моменту направлення матеріалів та обвинувального акту на розгляд до відповідного суду.

img

Слід зазначити, що оскільки головним завданням кожного адвоката у кримінальних справах є професійне надання правової допомоги та захист клієнта від обвинувачення, то потрібно розуміти, що для досягнення цих цілей кожному правнику необхідно як найшвидше вступити у кримінальну справу в якості захисника, а саме адвоката особи відносно якої здійснюється кримінальне провадження та приступити до захисту прав, свобод та інтересів останнього. В такому разі ваш адвокат буде наділений достатнім часом та широким арсеналом професійних можливостей, що максимальним чином у результаті надають можливість здійснити кваліфікований захист підозрюваного, обвинуваченого або засудженого у вчиненні злочину чи проступку.

Ціни на послуги
Безоплатна консультація "усна"

не більше 10 хвилин, без вивчення документів, за попереднім записом, тільки по п'ятницям.

безкоштовно
Усна консультація, без вивчення документів

не обмежена за часом, без вивчення документів, за попереднім записом.

від 300 грн.
Усна консультація, з вивченням документів

не обмежена за часом, з вивченням документів, за попереднім записом.

від 600 грн.
Надання правової інформації письмово

письмове роз'яснення з правових питань у кримінальному законодавстві.

від 1000 грн.
Підготовка аналітичної довідки

письмова інформація щодо судової практики по кримінальним справам (провадженням).

від 1000 грн.
Досудове розслідування, захист свідка

дії адвоката по захисту прав, свобод, гарантій та інтересів свідка під час проведення слідчих дій.

від 1600 грн. / слідча дія
Досудове розслідування, захист потерпілого

дії адвоката по захисту прав, свобод, гарантій та інтересів потерпілого під час проведення слідчих дій.

від 10000 грн.
Дізнання, захист підозрюваного в кримінальному проступку

дії адвоката по захисту прав, свобод, гарантій та інтересів підозрюваного під час проведення дізнання.

від 13000 грн.
Досудове розслідування, захист підозрюваного в нетяжкому злочині

дії адвоката по захисту прав, свобод, гарантій та інтересів підозрюваного під час проведення слідчих дій.

від 16000 грн.
Досудове розслідування, захист підозрюваного в тяжкому злочині

дії адвоката по захисту прав, свобод, гарантій та інтересів підозрюваного під час проведення слідчих дій.

від 20000 грн.
Досудове розслідування, захист підозрюваного в особливо тяжкому злочині

дії адвоката по захисту прав, свобод, гарантій та інтересів підозрюваного під час проведення слідчих дій.

від 26000 грн.
Провадження в суді першої інстанції, представництво потерпілого

дії адвоката по захисту прав, свобод, гарантій та інтересів потерпілого під час розгляду кримінальної справи судом першої інстанції.

від 8000 грн. + 1600 грн.*
Провадження в суді першої інстанції, захист підозрюваного у кримінальному проступку

дії адвоката по захисту прав, свобод, гарантій та інтересів підозрюваного під час розгляду кримінальної справи судом першої інстанції.

від 10000 грн. + 2000 грн.*
Провадження в суді першої інстанції, захист підозрюваного у нетяжкому злочині

дії адвоката по захисту прав, свобод, гарантій та інтересів підозрюваного під час розгляду кримінальної справи судом першої інстанції.

від 13000 грн. + 2000 грн.*
Провадження в суді першої інстанції, захист підозрюваного у тяжкому злочині

дії адвоката по захисту прав, свобод, гарантій та інтересів підозрюваного під час розгляду кримінальної справи судом першої інстанції.

від 16000 грн. + 2000 грн.*
Провадження в суді першої інстанції, захист підозрюваного в особливо тяжкому злочині

дії адвоката по захисту прав, свобод, гарантій та інтересів підозрюваного під час розгляду кримінальної справи судом першої інстанції.

від 20000 грн. + 2000 грн.*
Провадження в суді апеляційної інстанції, участь в апеляційному розгляді справи

дії адвоката по захисту прав, свобод, гарантій та інтересів особи під час перегляду кримінальної справи апеляційним судом.

від 50 % ПІ + 3000 грн.*
Складання апеляційної скарги без участі в процесі

написання, складання та подання адвокатом апеляційної скарги на вирок, рішення, постанову чи ухвалу суду першої інстанції.

від 6000 грн.
Провадження в суді касаційної інстанції, участь в касаційному розгляді справи

дії адвоката по захисту прав, свобод, гарантій та інтересів особи під час перегляду кримінальної справи касаційним судом.

від 50 % ПІ + 3000 грн.*
Складання касаційної скарги без участі в процесі

написання, складання та подання адвокатом касаційної скарги на вирок, рішення, постанову чи ухвалу суду першої та (або) апеляційної інстанції.

від 6000 грн.
Участь під час проведення обшуку, терміновий виїзд адвоката

термінове прибуття адвоката та подальші дії з метою захисту прав, свобод, інтересів та гарантій клієнта під час проведення обшуку правоохоронними органами України. Додатково оплачується погодинна робота адвоката за ставками (денний / нічний час).

від 3000 грн. +
Участь під час проведення обшуку, виїзд адвоката в денний час

прибуття та подальші дії адвоката з метою захисту прав, свобод, інтересів та гарантій клієнта під час проведення обшуку правоохоронними органами України у денний час (з 09:00 до 19:00).

від 1000 грн. / год.
Участь під час проведення обшуку, виїзд адвоката в нічний час

прибуття та подальші дії адвоката з метою захисту прав, свобод, інтересів та гарантій клієнта під час проведення обшуку правоохоронними органами України у нічний час (з 20:00 до 08:00).

від 2000 грн. / год.
Представництво інтересів власника майна

участь у судовому провадженні при розгляді клопотання про арешт майна.

від 3000 грн. + 2000 грн.*
Примітка (*)

додатково оплачувана ціна послуг за другий та наступний судодень.

Примітка (ПІ)

мається на увазі попередня інстанція суду.

Важливо !

до вартості послуг не входять транспортні витрати, витрати на відрядження, поштові витрати та суми судового збору.

Володимир Сологуб
Адвокат
  • Партнер компанії — професійний практикуючий адвокат України, засновник та керуючий Адвокатського бюро "Сологуб та Партнери", колишній державний службовець, за посадою був помічником судді судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Вінницького апеляційного суду з вислугою більше 4 років, офіцер запасу, за званням є лейтенантом сухопутних військ Збройних Сил України, вільно володіє англійською мовою.
  • Основними спеціалізаціями правника є: захист і відновлення прав, свобод, гарантій, а також інтересів громадян, іноземців або осіб без громадянства в сферах міграційного, кримінального та військового права. Кваліфіковано здійснює захист осіб та надає правову допомогу у справах про адміністративні правопорушення.
Фото
Андрій Ткачук
Адвокат
  • Партнер компанії — професійний практикуючий адвокат України, надає адвокатські послуги в індивідуальному порядку, колишній співробітник правоохоронних органів, за спеціальним званням є капітаном поліції, офіцер Головного управління Національної поліції України в Одеській області з вислугою більше 10 років, офіцер запасу, за званням є лейтенантом сухопутних військ Збройних Сил України.
  • Основними спеціалізаціями правника є: захист і відновлення прав, свобод, гарантій, а також інтересів громадян та осіб без громадянства в сферах кримінального, адміністративного, військового та трудового права. Кваліфіковано здійснює захист осіб та надає правову допомогу у справах про адміністративні правопорушення.
Фото
Поширенні запитання
У яких містах адвокати вашої компанії надають допомогу?
На якій стадії справи ваші адвокати надають правову допомогу та яку саме?
Коли саме слід звертатися до адвоката за правовою допомогою та захистом?
Якими справами займаються адвокати юридичної компанії "Monarch Business Consulting"?
Відповідь

Загалом наші адвокати практикують у місті Вінниця, Київ та Одеса, а також їхніх областях, однак, у разі потреби та домовленості між сторонами, ваш захист може здійснюватися й в інших містах України.

Ми маємо багаторічний досвід в успішному веденні кримінальних справ і допоможемо вам на будь-якому етапі кримінальної справи.

Так, на будь-якій стадії кримінального процесу ми:

— Виконуємо захист підозрюваного, обвинувачуваного чи засудженого в ході дослідчої перевірки, попереднього розслідування та досудового слідства;
— Надаємо правову допомогу, адвокатський захист та представництво інтересів у суді (у всіх інстанціях) та органах слідства;
— Проводимо вивчення матеріалів кримінальної справи, а також аналіз і прогнозування кожної окремої ситуації;
— Здійснюємо складання, написання та поданням різноманітних заяв, скарг, клопотань та інших кримінальних процесуальних документів;
— Здійснюємо контроль за виконанням вироку та інших судових рішень по кримінальній справі.

До адвоката по кримінальній справі та до нас в цілому, як до досвідчених фахівців у допомозі в кримінальних провадженнях звертаються, коли необхідно:

— Припинити складну кримінальну справу, як на стадії досудового розслідування, так і під час розгляду кримінального провадження судом;
— Переглянути або скасувати несправедливе, незаконне  або невмотивоване рішення, постанову або обвинувальний вирок суду, як в апеляційній так і в касаційній інстанціях судочинства;
— Захистити права, свободи та інтереси підозрюваного, обвинуваченого чи засудженого, а також представляти інтереси потерпілого, свідка чи третьої особи у кримінальній справі в суді або в слідчих органах;
— Професійно та досвідчено скласти документи: апеляційну, касаційну чи наглядову скаргу на вирок і постанову суду, скаргу на дії чи бездіяльність дізнавача чи слідчого, або посадовців органів досудового слідства чи прокурати, клопотання та інші.

Адвокати нашої юридичної компанії надають професійну правову допомогу та захист у таких справах:

— Злочини проти життя і здоров'я (ст. ст. 115 - 145 КК України);
— Крадіжки, шахрайство, привласнення, розтрата, викрадення та інші (ст. ст. 185 - 198 КК України);
— Незаконна економічна діяльність та інші (ст. ст. 199 - 233 КК України);
— Зловживання службовим становищем чи повноваженнями, комерційний підкуп (ст. ст. 364, 368 - 3 КК України);
— Отримання, надання, або провокація у наданні неправомірної вигоди (хабар), недбалість, перевищення посадових повноважень та інші (ст. ст. 368 - 370 КК України);
— Ситуації в ДТП (ст. 286 КК України);
— Придбання, зберігання і збут наркотиків (ст. 307, 309 КК України);
— Злочини проти органів і представників влади (ст. 338 КК України);
— Злочини під час несення військової служби (ст. ст. 401 - 435 КК України).
 

Записатись на консультацію
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

або напишіть нам самостійно

з 09 до 19 (Пн-Пт) та з 13 до 15 (Сб):