Банківські та кредитні спори

Банківські та кредитні спори

Виділена категорія цивільних справ, направлена на врегулювання спірних фінансових ситуацій, кредитних, боргових чи заставних зобов'язань та правовідносин, які юридично визначені кредитним договором між банком, фінансовою установою, а також колекторською компанією з одного боку, та позичальником з іншого боку.

За останні кілька років у багатьох громадян в нашій країні суттєво скоротився реальний дохід, а деякі наймані працівники взагалі потрапили під численні скорочення.

Не так давно, багато чесних та порядних людей полягаючи на соціальну підтримку з боку держави та наших політиків, сподіваючись на успішність власного бізнесу, або довіряючи своїм роботодавцям щодо гарантій їхньої трудової діяльності, свого часу,  до фінансової кризи були вимушені оформити позики, кредити та укласти кредитні договори з банками та іншими фінансовими установами з метою виходу із скрутної ситуації та тяжких життєвих обставин. 

Так, ці особи, дійсно були вимушені взяти термінові, споживчі чи заставні кредити під великі відсотки, в зв'язку з чим, згодом останні зовсім перестали справлятися з щомісячними платежами та обов'язком щодо погашення заборгованості за укладеним кредитним договором, в результаті чого, фінансові установи, банки та подекуди колектори незаконно, без усіляких правових підстав, користуючись незнанням законів незахищеною стороною кредитного договору, а іноді і реально погрожуючи фізичною розправою, здійснюють психологічний тиск на позичальників та змушують їх також сплачувати нараховану пеню, штрафи, та подвійні, підвищені без вашої згоди відсотки за користування кредитними коштами.

Банки, кредитні організації та особливо колекторські компанії часто порушують закон в гонитві за власною вигодою! Передають борг колекторам, які домагаються повернення боргу найжорстокішими методами. Загрози по телефону, включаючи нічні дзвінки, гнівні SMS, листи з обвинуваченням у шахрайстві з посиланнями на кримінальні статті стрімко перетворюють життя в Пекло!

img

Знайте, вказані вище дії колекторських компаній, банків та інших фінансових установ абсолютно незаконні.

Адвокати юридичної компанії "Monarch Business Consulting" мають великий позитивний досвід у справах що регулюють дані правовідносини, в зв'язку з чим, можуть вирішити вашу ситуацію в межах законодавства, в судовому або позасудовому порядку.

Ціни на послуги
Безоплатна консультація "усна"

не більше 10 хвилин, без вивчення документів, за попереднім записом, тільки по п'ятницям.

безкоштовно
Усна консультація, без вивчення документів

не обмежена за часом, без вивчення документів, за попереднім записом.

від 250 грн.
Усна консультація, з вивченням документів

не обмежена за часом, з вивченням документів, за попереднім записом.

від 400 грн.
Надання правової інформації письмово

письмове роз'яснення з правових питань у банківському та кредитному законодавстві.

від 1000 грн.
Підготовка аналітичної довідки

письмова інформація щодо судової практики по банківським та кредитним спорам.

від 1000 грн.
Складання позовної заяви немайнового характеру

розробка та написання позовної заяви немайнового характеру в банківському або кредитному спорі.

від 1800 грн.
Складання позовної заяви майнового характеру

розробка та написання позовної заяви майнового характеру в банківському або кредитному спорі.

від 2800 грн.
Складання заяви про видачу судового наказу

розробка та написання заяви про видачу судового наказу в банківському або кредитному спорів.

від 1400 грн.
Складання заперечення, відзиву на позовну заяву, відповіді на відзив

розробка та написання заперечення, відзиву на позовну заяву, відповіді на відзив в банківському або кредитному спорів.

від 500 грн. / стор.
Складання мирової угоди

розробка та написання проекту мирової угоди в банківському або кредитному спорі.

від 2500 грн.
Складання проекту ухвали

розробка та написання проекту ухвали в банківському або кредитному спорі.

від 500 грн. / стор.
Складання клопотань

розробка та написання клопотання у банківському або кредитному спорі про вчинення певних процесуальних дій, забезпечення позову, витребування документів, приєднання документів, виклик свідків, залучення експертів, проведення судових експертиз, тощо.

від 1400 грн.
Складання заяви в порядку окремого провадження

розробка та написання заяви в порядку окремого провадження.

від 2200 грн.
Складання апеляційної скарги

розробка та написання апеляційної скарги на ухвалу, постанову або рішення суду першої інстанції в банківському або кредитному спорі.

від 3000 грн.
Складання касаційної скарги

розробка та написання касаційної скарги на ухвалу, постанову, чи рішення суду першої та (або) апеляційної інстанції в банківському або кредитному спорі.

від 6500 грн.
Немайновий кредитний спір "Під ключ"

розробка, написання, подання позовної заяви, а також участь адвоката у суді під час слухання кредитної (банківської) справи щодо вирішення немайнового спору за поданим позовом.

від 6000 грн. + 1200 грн.*
Майновий кредитний спір "Під ключ"

розробка, написання, подання позовної заяви, а також участь адвоката у суді під час слухання кредитної (банківської) справи щодо вирішення майнового спору за поданим позовом.

від 8000 грн. + 1800 грн.*
Гонорар за прийняття рішення

попередньо обумовлена з клієнтом винагорода, яку клієнт зобов'язався сплатити адвокату у разі прийняття рішення на користь клієнта. Гонорар за прийняття рішення можливий лише за попередньою домовленістю між адвокатом та клієнтом.

від 2 % ціни позову
Примітка (*)

додатково оплачувана ціна послуг за другий та наступний судодень.

Важливо !

до вартості послуг не входять транспортні витрати, витрати на відрядження, поштові витрати та суми судового збору.

Володимир Сологуб
Адвокат
 • Партнер компанії — професійний практикуючий адвокат України, засновник та керуючий Адвокатського бюро "Сологуб та Партнери", колишній державний службовець, за посадою був помічником судді судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Вінницького апеляційного суду з вислугою більше 4 років, офіцер запасу, за званням є лейтенантом сухопутних військ Збройних Сил України, вільно володіє англійською мовою.
 • Основними спеціалізаціями правника є: захист і відновлення прав, свобод, гарантій, а також інтересів громадян, іноземців або осіб без громадянства в сферах міграційного, кримінального та військового права. Кваліфіковано здійснює захист осіб та надає правову допомогу у справах про адміністративні правопорушення.
Фото
Дар'я Максимова
Юрист
 • Радник компанії — професійний практикуючий юрист.
 • Основними спеціалізаціями правника є: надання юридичних послуг та представництво інтересів громадян, юридичних осіб та підприємців у таких судових практиках, як: сімейні справи, банківські та кредитні спори, спадкові справи, цивільній справи, спори пов’язані з нерухомістю, адміністративні та трудові спори.
Фото
Наш досвід
Кредит від "ПриватБанк" - Позика мала, проблеми великі!
Банківські та кредитні спори

В часи нестабільної економічної ситуації в Україні люди змушені звертатися до банків та інших фінансових установ для отримання кредитів. Оскільки є попит на позику грошей, тому і наявна пропозиція банків, мфо та інших сумнівних фінансових установ типу "гроші до зарплати", "швидкогроші" та "швидкопозика", тощо.

Детальніше
Поставлена задача

Враховуючи те, що наш наш клієнт дізналась про наявність заочного рішення суду ухваленого відносно неї, тобто рішення яке ухвалювалось без її відома та її участі в судовому процесі по стягненню заборгованості в сумі 108000 грн. за невиконання умов кредитного договору, тобто сумі яка перевищує суму наданого АТ КБ "ПриватБанк" кредиту розміром 4000 грн., а також з метою захисту порушених прав та встановлення справедливості, клієнт була змушена шукати юридичної допомоги та кваліфікованого адвоката по кредитним справам з метою захисту власних порушених прав та гарантій з боку фінансової установи, якій вона довірилась у минулому в зв'язку з життєвими обставинами.

Досягнуті результати

Так, з грудня 2018 року по липень 2020 року судами Вінницької області було переглянуто незаконне заочне рішення та справедливо ухвалено, а також залишено в силі нове законне рішення в кредитній справі відносно нашого клієнта за позовом АТ КБ "ПриватБанк".

Слід зазначити, що рішення яке було ухвалено за результатом перегляду справи судом першої інстанції, було ухвалено з повним врахуванням позиції та законних інтересів нашого клієнта, в зв'язку з чим з останньої було стягнуто лише тіло кредиту в розмірі 4000 (чотири тисячі) грн. Відсотки, штрафні санкції та пеня, що становила собою суму більше ніж 100000 (сто тисяч) гривень були повністю скасовані у зв'язку з незаконністю їх нарахування.

Детальніше
Поширенні запитання
Яку саме юридичну допомогу надає ваша юридична компанія?
У яких спірних ситуаціях адвокат по банківським справам може допомогти клієнту?
Відповідь

Ми гарантовано допоможемо вам позбутися непомірних виплат, а так же повернемо до спокійного життя. Так, адвокати нашої компанії можуть:

 • Зупинити дзвінки банку та колекторів;
 • Оскаржити виконавчий напис нотаріуса;
 • Зменшити до незначних розмірів суму боргу, суттєво або повністю скасувати штрафи, пеню та незаконно нараховані відсотки на тіло взятого кредиту;
 • Уберегти ваше рухоме та нерухоме майно, або іншу заставу від кредиторів;
 • Допомогти не платити кредит на законних підставах;
 • Захистити ваших поручителів;
 • Визнати кредитний договір нікчемним, недійсним, тощо.

Адвокати нашої компанії допоможуть вам впоратися в таких складних питаннях, коли:

 • У вас немає можливості виплатити борг по кредиту;
 • Колектори не дають вам спокою;
 • Державні чи приватні виконавці можуть накласти арешт на зарплатні рахунки, квартири, автомобілі, або продати з публічних торгів нерухомість та все ваше цінне майно;
 • Банки стягують непомірні неустойки, пеню, штрафи, підвищені відсотки та комісії;
 • Вам необхідно захистити свої права та інтереси в судовому розгляді з банком;
 • Необхідно отримати відстрочку по виконанню кредитних зобов'язань;
 • Необхідна юридична допомога на етапі виконання рішення щодо примусового стягнення боргу на користь банку чи фінансової установи;
 • Потрібна допомога в повному або частковому призупинення кредитних зобов'язань.
Записатись на консультацію
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

або напишіть нам самостійно

з 09 до 19 (Пн-Пт) та з 13 до 15 (Сб):